آخرین وضعیت در اطراف پایگاه شکاری و فرودگاه اصفهان

کد خبر: 1286435

با وجود ادعاهای رسانه‌های معاند درباره انفجار در پایگاه هشتم شکاری اصفهان، خبرنگار تسنیم با حضور در اطراف پایگاه شکاری و فرودگاه اصفهان آخرین وضعیت این منطقه را تشریح کرد.

آخرین وضعیت در اطراف پایگاه شکاری و فرودگاه اصفهان

گروه سیاست سایت فردا - با وجود ادعاهای رسانه‌های معاند درباره انفجار در پایگاه هشتم شکاری اصفهان، خبرنگار تسنیم با حضور در اطراف پایگاه شکاری و فرودگاه اصفهان آخرین وضعیت این منطقه را تشریح کرد.

در حال حاضر امنیت کامل در فرودگاه هشتم شکاری بوده و هیچ خبری از انفجار در پایگاه شکاری وجود ندارد و تمام ادعاهای رسانه‌های معاند کذب بوده و تردد در فرودگاه و اطرف پایگاه هشتم شکاری برقرار است.

برقراری امنیت کامل در تاسیسات هسته‌ای اصفهان 

غلی‌رغم تلاش رسانه‌ها برای نشان دادن وضعیت غیرعادی در اصفهان، اما مشاهدات  خبرنگار تسنیم نشان داد در حال حاضر فقط در مراکز عرضه حلیم مردم تجمع کرده‌اند و در صف خرید قرار دارند و گروهی دیگری از مردم در حال انجام ورزش صبحگاهی در 31 فروردین ماه هستند و هیچ خبری از انفجار و یا وضعیت غیرعادی در شهر مشاهده نمی‌شود.

در گفت‌وگو‌ و بررسی که خبرنگار تسنیم از منابع مطلع داشت ‌هیچ کدام از تاسیسات اصفهان هدف قرار نگرفته ‌و تمام اخبار رسانه‌های خارجی به ویژه‌ اسرائیلی در این خصوص کذب است.

همچنین امیر سرتیپ دوم "میهن‌دوست" ارشد نظامی ارتش در استان اصفهان اعلام کرد: شنیده شدن صدای نسبتا شدید در شرق اصفهان، مربوط به شلیک پدافند هوایی اصفهان به یک شیء مشکوک بوده و هیچ خسارت و حادثه‌ای نداشته‌ایم.

 گزارش خبرنگار تسنیم از سطح شهر

با وجود جوسازی‌های رسانه‌ای، طبق گزارش خبرنگار تسنیم از مناطقی که ادعا شده در آنجا انفجار صورت گرفته ا‌ست، امنیت و آرامش برقرار بوده و خبری از هیچگونه انفجاری نیست.

مردم در حال حاضر مشغول انجام امور روزانه خود هستند و عبور و مرور به راحتی در جریان بوده و هیچ گونه منع تردد و یا هرگونه ممنوعیتی در سطح شهر مشاهده نمی‌شود و همه چیز عادی است.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها