سردار فدوی: به کوچک‌ترین اقدام اسرائیل ‌پاسخ قاطع می‌دهیم

کد خبر: 1286462

جانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: اگر رژیم صهیونیستی به حماقت خود ادامه می‌داد و کوچک‌ترین اقدامی علیه ایران انجام می‌دادند، با شدت بسیار بیشتری اقدام متقابل صورت می‌گرفت و آن‌وقت نمی‌فهمیدند که چه ضربه بزرگی خورده‌اند.

 سردار فدوی: به کوچک‌ترین اقدام اسرائیل ‌پاسخ قاطع می‌دهیم

سردار علی فدوی شامگاه پنج‌شنبه در مراسم یادواره بزرگ ستارگان دوکوهه بزرگداشت شهید حاج محمدابراهیم همت، اظهار داشت: این اجتماع برای این است که ماهم تا آخر همان راه شهدا را برویم و از آن‌ها کمک بخواهیم که همان راه را برویم و عاقبت بخیر قطعی شویم.

وی  با بیان اینکه دوکوهه یادآور بزرگانی است که تا آخر می‌توانند کمک همه مردم ایران باشند برای اینکه این راه طی بشود افزود: آیه «آن‌هایی که بر عهد و پیمان خود باقی بودند و عمل کردند تعدادی از آن‌ها شهید شدند و تعدادی از آن‌ها منتظر»؛ در وصف امام امامان امیرالمومنین علی علیه‌السلام و حضرت حمزه و جعفر نازل شده است وقتی در سخت‌ترین شرایط پیامبر در مکه عهد و پیمان بستند که تا آخر پای پیامبر ایستاده باشند.

سردار فدوی ادامه داد و گفت: در انقلاب اسلامی  وقتی می بایست دلدادگان آن پای کار بیایند پای کار آمده‌اند و بر عهد و پیمان خود باقی بودند و وفا کردند. تعدادی زودتر به فیض شهادت نائل آمدند و تعدادی بیشتر منتظرند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از شما رزمندگان آن روزهای دوکوهه را دیده‌اید؛ آن‌هایی که بر عهد و پیمان خود ایستادند و وفا کردند در این راه شهید شدند و تعدادی خیلی بیشتر منتظر هستند و این راهی است که انسان اگر بتواند در هر شرایطی به عهد و پیمان خود عمل کند و با سربلندی و موفقیت آن را طی کند به بهشت وارد می‌شود.

سردار فدوی گفت: امامین انقلاب اسلامی عنایت ویژه خداوند به ما هستند و بیش از 200 هزار شهیدی که تقدیم کرده‌ایم کمک بسیار بزرگی هستند تا این راه را طی کنیم. عمر زیادتر ما توفیقی است اگر بفهمیم می‌توانیم در راه انقلاب اسلامی بیشتر کار و تلاش کنیم و در آخر کار به بهترین وجه ممکن یعنی با شهادت خداوند خود را ملاقات کنیم.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه روند انقلاب اسلامی روند روبه‌جلو و باشتابی بوده است؛ اظهار کرد: حضرت امام خمینی از همان شروع نهضت نوک حمله خود را شیطان بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار دادند و امروز پس از 60 سال و در بیش از 92 درصد کشورهای دنیا مردم و به‌ویژه مستضعفین همان حرف را راجع به خباثت، استکبار، جنایتکاری، تجاوزگری، کودک‌کشی و مردم‌کشی جنایتکاران آمریکا و صهیونیست می‌زنند.

علی فدوی ادامه داد: این یعنی که حرف حق انقلاب اسلامی و امامین انقلاب اسلامی هرروز گستره بیشتری در عالم پیدا می‌کند و فقط هم موکول به مسلمانان نیست بلکه موکول به همه مستضعفان عالم است که جنایتکاری و ظلم شیطان بزرگ و ولد ناخلف او صهیونیست‌ها را می‌فهمند و می‌خواهند این جنایتکاری نباشد و طرف مظلوم باشند.

وی افزود: در 6 ماه گذشته همه، صبر و مقاومت و استقامتی که می‌بایست یک انسان آزاده مسلمان سرحال داشته باشد، و از طرفی دیگر نیز جنایتکاری بی‌حدوحصر خبیثان عالم را دیدند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خداوند متعال اراده می‌کند که حزب شیطان شکست خورده شود و همه عالم شکست شیطان بزرگ را ببینند و پیروزی حزب خدا را هم ببینند؛ تصریح کرد: به‌لحاظ حسابگری نمی‌بایست حکومتی به سفارتخانه و کنسولگری کشوری حمله کند، ولی این خبیثان احمق این کار را کردند. اقدام شجاعانه‌ای که سپاه انجام داد به همه دنیا فهماند که حزب شیطان همواره شکست خورده و حزب خدا همیشه پیروز است.

سردار فدوی گفت: شهید زاهدی یک عمر از روزهای اول کردستان آماده شهادت بود. شهیدان زاهدی و حاج‌رحیمی به اندازه عمر انقلاب اسلامی پای کار انقلاب بوده‌اند.

وی افزود: اگر رژیم صهیونیستی به حماقت خود ادامه می‌داد و کوچک‌ترین اقدامی علیه ایران انجام می‌دادند، با شدت بسیار بیشتری اقدام متقابل صورت می‌گرفت و آن‌وقت نمی‌فهمیدند که چه ضربه بزرگی خورده‌اند.

فدوی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ام‌القری راه حق است؛ تصریح کرد: انقلاب اسلامی همواره از هرکسی که بخواهد در راه حق گام بردارد و با جبهه باطل شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست‌های تابع آمریکا به مبارزه برخیزد، پشتیبانی کرده است.

وی با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس، شهدای لشکر پیروز محمد رسول‌الله و 24 هزار شهید شهر تهران، اظهار کرد: همه عالم با انقلاب اسلامی جنگیدند ولی نتوانستند یک پیروزی بدست آورند چون همه پاسداران و بسیجیان می‌دیدند که فرمانده‌هاشان جلو آن‌ها و در کنار آن‌ها هستند و نمی‌خواهند از عقب فرمان دهند. نمونه آن شهید همت که به‌خاطر او امروز گردهم آمده‌ایم وقتی شهید شد در خط مقدم بود.

سردار علی فدوی  با اشاره به هشت سال دفاع مقدس گفت: 87 کشور رسما اعلام کردند در دفاع مقدس با ما جنگیده‌اند و آمریکا نیز 45 سال است با انقلاب اسلامی جنگیده است و اعتراف می‌کنند که نتوانسته‌اند یک پیروزی هم بدست آورند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه فلسطینی‌ها نسبت به 6 ماه در بین همه عالم عزیزتر هستند؛ تصریح کرد: پشتیبانی از جبهه مقاومت دستور امام و ولی ما بوده است و هست و سپاه این دستور را به تمام و کمال اجرا کرده است و خواهد کرد برای اینکه این جبهه حق است و هرکسی در جبهه حق قرار بگیرد ما تکلیف داریم از او پشتیبانی کنیم.

وی با اشاره به افتخارآفرینی یمنی‌ها، حزب‌الله لبنان، عراقی‌ها و فلسطینی‌ها، افزود: کسانی که نفس انقلاب اسلامی و پاسداران انقلاب به آنان خورد، خودشان قدرت بی‌نظیری شدند که در برابر قدرت‌ها و خبیثان عالم ایستاده و بزرگی می‌کنند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها