صهیونیست‌ها به جان هم افتادند /ما دنبال جنگ با ایران نیستیم!

کد خبر: 1286518

در پی منتشر شدن اخباری درباره پراندن سه ریز پرنده به سوی اماکنی در مرکز ایران، مقامات صهیونیست سردرگم شده‌ و به جان یکدیگر افتاده اند.

صهیونیست‌ها به جان هم افتادند /ما دنبال جنگ با ایران نیستیم!

به گزارش رسانه‌های فلسطینی، بامداد امروز هدف قرار گرفتن سه ریزپرنده در اصفهان که یک حادثه در مقیاس بسیار کوچک محسوب می‌شود، به طور گسترده از سوی رسانه‌های صهیونیستی پوشش داده شد.

برخی از این رسانه‌ها این رخداد که طی آن چند ریز پرنده به آسمان پرانده شده بود را به عنوان «حمله اسرائیل علیه ایران» توصیف کردند! موضوعی که حتی از سوی مقامات صهیونیست نیز مورد تمسخر گرفت.

ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در واکنش به انتشار این اخبار، ضمن تأیید تلویحی اقدام مذکور از سوی اسرائیل، آن را ضعیف و مسخره توصیف کرد.

دوایر امنیتی رژیم صهیونیستی اما ضمن ابراز نگرانی درباره اظهارات بن گویر، از اینکه وی مسئولیت این رخداد را برعهده تل‌آویو دانسته به شدت ابراز نگرانی کردند.

در واقع به نظر می‌رسد شرایط صهیونیست‌ها در داخل، منطقه و شرایط بین المللی آن چنان بحرانی است که حتی توان پذیرش مسئولیت پراندن سه ریزپرنده در آسمان ایران را نیز ندارند!

در همین رابطه، میکی لوی رئیس سابق و عضو فعلی کنست رژیم صهیونیستی خطاب به بن‌گویر وزیر امنیت داخلی نوشت: تبریک می‌گویم! شما توانستید تمام دوران حضور خود در مسئولیت «وزارت شکست ملی» و «عضویت در کابینه» را در یک کلمه توصیف کنید!

خطاب وی به اظهارات بن گویر درباره حمله ادعایی رژیم صهیونیستی است که آن را «ضعیف و مسخره» توصیف کرده بود.

از سوی دیگر، در پی این رخداد یک منبع نزدیک به نتانیاهو گفت که تل‌آویو به دنبال جنگ با ایران نیست! شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع نزدیک به نتانیاهو اعلام کرد که ما به دنبال جنگ با ایران نیستیم.

منبع مذکور همچنین مدعی شد که ما ثابت کردیم قادر به نفوذ به ایران هستیم. این منبع بیان کرد که ما اکنون مأموریت‌های مهم‌تری در جبهه غزه و لبنان داریم!

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها