درگیری هولناک در صف نانوایی | مرد ۵۰ساله با دندان گوش پسر جوان را در نانوایی ابوسعید کند!

کد خبر: 1286844

مرد میانسالی که در درگیری صف نانوایی محله ابوسعید گوش یک پسر ۲۴ساله را گاز گرفته و قسمتی از آن را کنده بود، دستگیر شد.

درگیری هولناک در صف نانوایی | مرد ۵۰ساله با دندان گوش پسر جوان را در نانوایی ابوسعید کند!

ساعت 8 صبح روز گذشته اول اردیبهشت‌ماه بود که ناگهان صدای درگیری 2 مرد در صف یک نانوایی سکوت صبحگاهی محله ابوسعید را در هم شکست و دقایقی بعد، خبر این نزاع هولناک به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از مأموران کلانتری 112 ابوسعید پای در محل حادثه گذاشتند و پسر جوانی را دیدند که در این درگیری نصف گوش سمت راست خود را از دست داده بود! در ادامه متهم 50ساله بازداشت شد و فردی که جراحت دیده بود برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شد.

بدین ترتیب رسیدگی به این پرونده در دستور کار قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، قرار گرفت.

پسر 24ساله در طرح شکایت خود گفت: روی میز نانوایی 5 نان بربری وجود داشت و نوبتم رسیده بود، در حال خرید یک نان بودم اما مرد میانسال بدون رعایت نوبتش 4 نان را برداشت و نانی را که خمیر بود، برای من گذاشت که به حرکت او اعتراض کردم، در ادامه درگیری بین ما شکل گرفت.

شاکی ادامه داد: در این میان مرد 50ساله به من حمله کرد و گوشم را گاز گرفت که باعث شد نصف گوشم قطع شود؛ کارگر مغازه لوازم ابزارفروشی هستم و تاًمین هزینه‌های درمان برایم سخت است؛ به‌خاطر این حادثه باید گوشم را جراحی درمانی و پلاستیک کنم اگر مرد میانسال این هزینه‌ها را تقبل کند، رضایت می‌دهم.

متهم نیز در جریان تحقیقات قضایی گفت: سال‌ها قبل معلم بودم اما الآن در کار آزاد پوشاک هستم و چهار فرزند دارم. در جریان این درگیری ناگهان کنترل خودم را از دست دادم و گوش شاکی را گاز گرفتم؛ پشیمان هستم و می‌دانم که کار اشتباهی را انجام دادم حتی چندین بار از پسر جوان عذرخواهی کردم.

در ادامه شاکی با متهم پرونده به توافق رسید تا با پرداخت هزینه‌های درمان جراحی درمانی و پلاستیک گوش از سوی شاکی رضایت بدهد.

سیر مراحل قانونی پرونده در شعبه سوم دادسرای امور جنایی، ادامه دارد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها