متفکرآزاد: سپاه در بحران‌ها همیشه یار و مددکار مردم بوده است

کد خبر: 1286858

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه در بحران‌ها همیشه یار و مددکار مردم بوده است.

متفکرآزاد: سپاه در بحران‌ها همیشه یار و مددکار مردم بوده است

روح الله متفکر آزاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به سالروز تأسیس نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره طیبه‌ای است که امام رضوان‌الله تعالی علیه با یک افق بلند برای این کشور تاسیس کرد.وی افزود: سپاه از زمان تأسیس منشأ خیر و برکت بوده است. این امر ریشه در اخلاص، ایثار و فداکاری سبزپوشان عزیزمان دارد.عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: سپاه از زمان جنگ تحمیلی فعالیت‌های عام‌المنفعه خود را آغاز کرد. این فعالیت‌ها تا به امروز ادامه داشته است. سپاه مجاهدانه در برابر دشمن بعثی ایستادگی کرد. در زمان سازندگی به آبادانی کشور پرداخت.متفکر آزاد با اشاره به نقش سپاه در منطقه، گفت: سپاه در دفاع از امت‌های مسلمان و مظلومین جهان همواره فعال بود. در عرصه مبارزه با تروریست در منطقه سپاه نقش بی بدیلی را ایفا کرد. نابودی داعش در سوریه به دست با کفایت پاسداران، نمونه‌ای بارز از اقدامات ضد تروریستی سپاه است.وی اظهار کرد: امروز شاهد ایجاد عمق استراتژیک جمهوری اسلامی در دنیا هستیم که این امر نیز از دستاوردهای سپاه محسوب می‌شود. از این طریق ضریب نفوذ ایران در دنیا افزایش یافته است. سپاه در عرصه علم و فناوری نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت‌های جهادی سپاه، گفت: در شرایط تحریم این سپاه بود که منافع کشور را تأمین کرد. کارهای جهادی این نهاد مقدس بر کسی پوشیده نیست. در بحران‌های کشور همیشه یار و مددکار مردم بودند. کمک‌رسانی‌های سپاه در سیل و زلزله‌های سال‌های اخیر گواه این مطلب است.

متفکر آزاد تأکید کرد: سپاه در حل معضلات فرهنگی و اجتماعی جامعه نیز فعال بوده و در راستای افزایش روحیه زیست مؤمنانه کوشیده است. پاسداران انقلاب اسلامی موجب تقویت روحیه انسجام ملی در کشور شده‌اند. وی در خاتمه گفت: همگان سپاه را مجموعه‌ای سالم، پر تحرک، ایمانی و اعتقادی می‌دانند که به آرمان‌های انقلاب اسلامی پایبند است. سپاه محافظ سنگر انقلاب اسلامی است. امنیت و عزت کشور مرهون تلاش‌های سپاه و دیگر نهادهای امنیتی است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها