خلجی: محور تمرکز جریان تخریبی روی حوزه اقتصادی است

کد خبر: 1287145

رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: لازمه شکل گیری «گفتمان کار و تلاش» در دستگاه‌ها پیوست رسانه‌ای است.

خلجی: محور تمرکز جریان تخریبی روی حوزه اقتصادی است

رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: لازمه شکل گیری «گفتمان کار و تلاش» در دستگاه‌ها پیوست رسانه‌ای است.

سپهر خلجی در بیست و پنجمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی که به میزبانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: حوزه فعالیت این معاونت عجین با فناوری و نوآوری است و به همین جهت شاهد روایت مستمر اخبار خوب و امیدآفرین از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری هستیم.

وی ادامه داد: معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس‌جمهور در جلسات دولت، اخبار خوبی از دستاوردها و حرکت‌های رو به جلوی فناورانه که دارای پیامدهای مثبت اقتصادی است، ارائه می‌دهند؛ اقدامی که در هجوم رسانه های بیگانه، پمپاژ ناامیدی از سوی دشمن و فضاسازی‌های رسانه‌ای علیه دولت، امیدوارکننده است.

رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت با تاکید بر ضرورت هم‌افزایی، هم‌فکری و هم‌دلی دستگاه‌ها در بازتاب و ضریب‌بخشی رسانه‌ای به فعالیت‌ها و دستاوردهای دولت‌، گفت: هر کدام از دستگاه ها که موفقیت و دستاوردی کسب کنند، قطعاً ضمن اهتزاز پرچم دولت، سربلندی و تسری امید در کشور را به ارمغان می‌آورد؛ بنابراین بخش اطلاع‌رسانی دستگاه‌ها باید در مسیر موفقیت دیگر بخش‌ها تلاش کنند.

خلجی تصریح کرد: وجود آسیب در یک دستگاه، ضمن آسیب رساندن به همان دستگاه به تصویر کلی دولت نیز آسیب وارد می کند و بنابراین تصویرسازی دقیق و اطلاع رسانی صحیح از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه رییس جمهور هم بر اهمیت بعد رسانه‌ای اقدامات و دستاوردهای دولت تاکید دارد، افزود: باورپذیر کردن دستاوردهای دولت یکی از رسالت های بخش اطلاع رسانی دستگاه‌ها به شمار می‌رود و یکی از لازمه های تحقق این امر، تکرار و استمرار است. به همان صورت که جریان معاند با تکرار چندین باره تلاش می‌کند تا تصویر منفی را ایجاد و ماندگار کند، تکرار دستاوردهای دستگاه‌ها، معرفی تلاش‌ها و بیان حقایق به آگاهی عمومی و فهم جامعه از واقعیت کمک می‌کند.

رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت تصریح کرد: محور تمرکز جریان تخریبی روی حوزه اقتصادی است چرا که نقش مهمی در معیشت و روزمره مردم دارد و لازم است دست اندرکاران رسانه ای و اطلاع رسانی همه دستگاه ها و وزارتخانه ها، به ویژه بخش‌های اقتصادی دولت، انسجام، هم افزایی و همدلی را قوت بخشند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها