جام جم عنوان کرد: بن‌بست صهیونیست‌ها در دستاوردسازی‌های خیالی

کد خبر: 1287475

روزنامه جام جم نوشته:‌ بن‌بست صهیونیست‌ها آنچنان برایشان سخت آمده است که اقدام به دستاوردسازی‌های خیالی برای خود کرده‌اند.

گروه سیاست سایت فردا - یکی ازموضوعات‌ مهمی که روند به بن‌بست رسیدن راهبردی رژیم اشغالگر صهیونیستی را تقویت کرد، انجام عملیات وعده صادق ازسوی جمهوری اسلامی ایران بود. 

روزنامه جام جم در این باره نوشته:‌ بن‌بست صهیونیست‌ها آنچنان برایشان سخت آمده است که اقدام به دستاوردسازی‌های خیالی برای خود کرده‌اند. 

رژیم اشغالگر‌ در پی آن است تا تبعات و آثار منفی این عملیات را خنثی و این‌گونه القا کند که امکان انجام تحرکات نظامی در منطقه رفح مانند ماه‌های گذشته برای او فراهم است اما باید این نکته را در نظر داشته باشیم که حمله به رفح هیچ‌گاه از دستور کار رژیم صهیونیستی حذف نشده و فقط به‌دلیل وحشت از اتفاقات بعد از آن و پیامد‌های پس از عملیات وعده صادق، یورش نظامی به این منطقه به تأخیر افتاده است. 

نزدیک به دو ماه گذشته که عملیات‌های نظامی رژیم صهیونیستی کاهش یافته و از شدت جنایات و نسل‌کشی این رژیم در سرزمین‌های اشغالی به ظاهر کاسته شده، آمادگی‌نیرو‌های محور مقاومت در منطقه نیز چند برابر شده است. در واقع در مقابل عملیات احتمالی رژیم صهیونیستی، نیرو‌های محور مقاومت در منطقه کاملا این آمادگی را دارند تا ضربات شدیدتر‌ و جبران‌ناپذیری را به پیکره نظامی رژیم اشغالگر‌ وارد کنند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها