تندرو، لجوج و متعصب‌تر از زیباکلام، خودش!

کد خبر: 1288332

صادق زیباکلام که می‌توان او را رسواترین فرد در قضایای اخیر اسرائیل دانست، در نوشته‌ای آورده که تماس خبرنگار روزنامه «تندرو» جوان را برای توضیح در این‌باره رد کرده است.

تندرو، لجوج و متعصب‌تر از زیباکلام، خودش!

 صادق زیباکلام که می‌توان او را رسواترین فرد در قضایای اخیر اسرائیل دانست، در نوشته‌ای آورده که تماس خبرنگار روزنامه «تندرو» جوان را برای توضیح در این‌باره رد کرده است. «تندرو» اگر چیزی بود که می‌توانست حرکت کند و صاحبش را بشناسد، می‌رفت و می‌رفت و به زیباکلام چنان می‌چسبید که تا ابد بخشی از وجود او شود! هیچ تندروی و تعصبی به پای رفتار و ادراک امثال و انواع زیباکلام‌ها نمی‌رسد. او که در ایران روی پرچم اسرائیل پا نمی‌گذارد، حالا نظاره‌گر حرکت ضد اسرائیلی و برافراشته‌شدن پرچم فلسطین به‌دست پروفسور‌های امریکایی است و می‌بیند که در آن مراکز نیز که صهیونیزم و اسرائیل برای خود احترامی داشت، بسیاری هستند که فارغ از تعصب و جمود و تندروی لجوجانه امثال زیباکلام، وقتی جنایات مکرر اسرائیلی‌ها را می‌بینند، پای آرمان فلسطین هم‌قسم می‌شوند. زیباکلام یک نماد است از جمود فکری و تعصب که حتی حاضر نیست دراین‌باره با خبرنگاران صحبت کند و از ترس رویارویی و پاسخگو بودن به پستوی مجازی خود می‌خزد و ترجیح می‌دهد از آنجا تریبون یک‌طرفه بسازد.

نهاد روشنفکری در ایران که یکصد سال است حقوق‌بشر و فرهنگ غرب را ترویج می‌کند، اکنون و با این رسوایی جهانی تمدن غربی، تا یکصد سال دیگر باید جواب پس بدهد، اما در زشتی باور‌های قدیمی خود خزیده‌اند و برای سلامتی روان پریشان غربی و صهیونیستی دست به دعا برداشته‌اند!

روزنامه جوان

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها