حاجی‌بابایی : متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان از اول فروردین لازم‌الاجرا است

کد خبر: 1288360

رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان از اول فروردین‌ماه لازم‌الاجراست، منتها بعد از رفع ایرادات شورای نگهبان در دستورکار قرار می‌گیرد.

حاجی‌بابایی : متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان از اول فروردین لازم‌الاجرا است

حمیدرضا حاجی‌بابایی در جلسه علنی امروز و در جریان بررسی جداول لایحه بودجه، گفت: جدول ۷ لایحه بودجه مربوط به اعتبارات دستگاه‌ها است که دولت اعتبارات دستگاه‌ها را به صورت تجمیعی آورده است.

وی ادامه داد: اعتراضی وجود داشت که چرا اعتبارات برخی دستگاه‌ها افزایش داشته که معلوم شد برای حقوق و دستمزد نیست و به دلیل برنامه آن دستگاه‌ها ما در نهایت تغییرات اساسی درباره اعتبار دستگاه‌ها نداشتیم و تغییرات جزئی اعمال شده است. بنابراین جدول ۷ عیناً طبق پیشنهاد دولت در کمیسیون تلفیق به تصویب رسید.

رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ تصریح کرد: درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان لازم است این توضیح را دهم که از اول فروردین ماه لازم‌الاجرا است، منتها با توجه به اینکه برنامه هفتم همچنان مورد ایراد شورای نگهبان است، باید این ایرادات رفع شده تا تبدیل به قانون شود. بعد از آن احکام بازنشستگان زده می‌شود و بودجه آن هم پیش‌بینی شده است./ مهر

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها