وحیدی: آماده برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی هستیم

کد خبر: 1289132

وزیر کشور:آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در وزارت کشور وجود دارد.

وحیدی: آماده برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی هستیم

وزیر کشور، گفت: در ۸ حوزه انتخابیه که دو نماینده یا بیشتر باید انتخاب شوند، انتخابات را تمام‌الکترونیکی برگزار می‌کنیم که بزرگ‌ترین حوزه در تهران است که باید ۱۶ نماینده انتخاب شوند.

احمد وحیدی درباره­ ­برگزاری انتخابات تمام‌الکترونیکی در تهران برای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، از­ آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در وزارت کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه­ در ۸ حوزه انتخابیه که دو نماینده یا بیشتر باید انتخاب شوند، انتخابات را تمام‌الکترونیکی برگزار می‌کنیم، افزود:­ بزرگ‌ترین حوزه در تهران است که باید ۱۶ نماینده انتخاب شوند.

وزیر کشور افزود: شعب اخذ رأی و سامانه‌های اخذ رأی مشخص شده است.وحیدی­ ­درباره کوتاه شدن زمان شمارش آراء در انتخابات تمام‌الکترونیکی، گفت: در اخذ رأی الکترونیکی آمار در همان جا داده می‌شود. در دور اول که در ۴ حوزه انتخابات به صورت تمام‌الکترونیکی برگزار شد، ساعت یک یا دو نیمه­ شب آرای آن حوزه‌ها جمع‌بندی و مشخص شد.

وزیر کشور­ خاطرنشان کرد: آموزش رأی دادن الکترونیکی قرار است به مردم­ از طریق صدا و سیما و به صورت حضوری در مراکز جمعیت به مردم­ داده شود که در روز‌های آینده شدت بیشتری می‌گیرد./ فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها