سردار زهرایی: ایران به طور قطع برنده جنگ اقتصادی است

کد خبر: 1290065

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: جنگ اقتصادی تحریم و تورم هم دارد، ایران اسلامی با صبر و شکیبایی به طور قطع برنده جنگ اقتصادی است.

سردار زهرایی: ایران به طور قطع برنده جنگ اقتصادی است

سردار محمد زهرایی در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی که در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شد اظهارداشت:اردیبهشت سال 72 بود که فرمان امام برتشکیل و راه اندازی نهادانقلابی بسیج سازندگی به گوش همه مردم رسید.

وی بیان کرد: بسیج سازندگی از معدود دستگاه‌های اجرایی است که دو مولفه کاملا متمایز نشبت به دیگر سازمان‌ها دارد اول اینکه در زمان تشکیل مانند دیگر سازمانها روال مرسوم تشکیلات یک ارگان را طی نکرد و شخص ولی امر مسلمین جهان دستور مستقیم به تشکیل و راه اندازی آن داده بودند بدون هیچ کمیسیونی و دوم اینکه بسیج سازندگی برخاسته از مردم است یعنی گروه های جهادی خود جوشی که از همان زمان پای کار بودند و به مناطق محروم کشور عظیمت می‌کردند.

سردار زهرایی درباره اینکه غزه مینیاتوری از نهضت عاشوراست، خاطرنشان کرد: در غزه صبر، قیام برای خدا و جانفشانی در راه حق  و هزینه دادن دیده می‌شود  و در نهضت عاشورا یعنی خون دادن؛ ما نیز در جنگ اقتصادی مولفه‌های نبرد با شمشیر را باید رعایت کنیم، جنگ را جبهه استکبار توسط رسانه‌ها به پیش می‌برد، نبرد جبهه حق و استکبار نبرد خون و شمشیر است بنابراین در این نبرد باید هزینه داد.

 رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه در جنگ اقتصادی هم مولفه‌های نبرد با شمشیر را باید رعایت کنیم، افزود: جنگ را جبهه استکبار توسط رسانه‌ها به پیش می‌برد، نبرد جبهه حق و استکبار نبرد خون و شمشیر است و در این نبرد باید هزینه داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنایات اسرائیل در غزه با بیان اینکه در امور فطری و حق طلبانه نباید اسیر مذهب شویم، افزود: طوفان الاقصی بیداری ملت‌ها را سبب شد و عملیات وعده صادق، سبب خیزش دانشجویان دیگر کشورها شد.

سردار زهرایی باتوجه به اینکه 45 سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد و حداقل 60 کشور با ما دشمنی مستقیم داشته و هنوز دارند، اما هیچگاه پیروز نشده اند؛ همه موفقیت‌ها به  این دلیل است که ملت ایران  با مدیریت و راهبردهای رهبر حکیم و فرزانه به رسالت‌های خود عمل کرده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: جنگ اقتصادی تحریم و تورم هم دارد، ایران اسلامی با صبر و شکیبایی به طور قطع برنده جنگ اقتصادی است.

وی اظهارکرد: هم اکنون در کشور 30 هزار صندوق قرض الحسنه وجود دارد که بیش از یک میلیون و چهارصد هزار عضو دارد و 2000 تعاونی اشتغال زا در حال حاضر فعال هستند؛ 40 هزار میلیارد ریال گردش مالی صندوق‌های قرض الحسنه است و یک میلیون و 400 هزار خانوار، هم اینک مشغول تعاونی های اشتغال زا و صندوق‌های قرض الحسنه هستند.

گفتنی است؛ همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی  با حضور بیش از هزار نفر از کارآفرینان عرصه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان برگزار شد،در حاشیه این مراسم برای اولین بار در کشور از شناسنامه صندوق های قرض‌الحسنه اشتغال رونمایی شد و از 23 نفر از کارآفرینان برتر استان تقدیر به عمل آمد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها