زارع‌پور: تمهیدات لازم برای مرحله دوم انتخابات در نظر گرفته شده است

کد خبر: 1290181

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تمهیدات لازم برای مرحله دوم انتخابات مجلس در نظر گرفته شده تا ارتباطات پایدار را در تمام حوزه‌هایی که انتخابات در آن برقرار است، شاهد باشیم.

زارع‌پور: تمهیدات لازم برای مرحله دوم انتخابات در نظر گرفته شده است

«عیسی زارع پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص میزان آمادگی این وزارتخانه در پشتیبانی از مرحله دوم مجلس شورای اسلامی به خصوص در بخش‌های الکترونیکی، گفت: با تدابیری که پیش‌بینی شده بود، در مرحله اول انتخابات مجلس در یازدهم اسفند ۱۴۰۲، بیش از ۹۹ درصد نقاط مختلف کشور مورد پوشش قرار گرفت و بیش از ۹۹ درصد استعلامات به صورت بر خط صورت گرفت.

وی افزود: شاید معدود کشورهایی در دنیا مانند ایران باشند، چرا که با وجود گستره جغرافیایی، حتی دور افتاده‌ترین نقاط ایران هم دارای پوشش کامل اینترنت است. در کشور ما در شرایطی که صندوق‌های رأی گیری را در مناطق صعب العبور با هلیکوپتر جا به جا می‌کنند، اما در همان نقاط پوشش لازم برای انتخابات وجود دارد.

زارع پور تاکید کرد: همان تمهیدات مرحله اول برای مرحله دوم انتخابات مجلس در روز جمعه در نظر گرفته شده است، تا ان‌شاالله ارتباطات پایدار را در تمام حوزه‌هایی که انتخابات در آن برقرار است، شاهد باشیم./مهر

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها