سخنگوی ستاد انتخابات: تعرفه‌های انتخاباتی به حوزه‌ها ارسال شد

کد خبر: 1290186

اسلامی گفت: انتخابات دور دوم مجلس فردا در ۲۲ حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد و ۴۷ فرمانداری و ۸۱ بخشداری عهده دار برگزاری این رویداد هستند.

 سخنگوی ستاد انتخابات: تعرفه‌های انتخاباتی به حوزه‌ها ارسال شد

محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور در بخش خبری هشت صبح اظهار کرد: امروز ساعت هشت صبح مدت زمان فعالیت تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی به پایان رسید.

او افزود: از احزاب و گروه‌های سیاسی تشکر می‌کنیم که اخلاق را رعایت کردند و امیدواریم از هشت صبح امروز  تا فردا حتما به قانون پایبند باشند.

اسلامی متذکر شد: انتخابات دور دوم مجلس فردا در ۲۲ حوزه انتخابیه آغاز خواهد شد و چهل و هفت فرمانداری و هشتاد و یک بخشداری عهده دار برگزاری این رویداد هستند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: انتخابات در هشت حوزه به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و اقدامات لازم برای رای گیری کاغذی و مکانیزه انجام شده است و آموزش های لازم برای انتخابات الکترونیکی هم به کاربران شعبه هم مردم از طریق صدا و سیما داده شده است .

او گفت: کسانی فردا می توانند رای بدهند که در انتخابات مرحله اول در همان حوزه انتخابیه رای داده باشند  و یا این که رای نداده باشند و متولدین ۲۱ اردیبهشت سال ۸۵ و قبل از آن می‌توانند رای بدهند .

اسلامی بیان کرد: شورای تامین در استان‌ها شکل گرفته است و مسئولیت برقراری امنیت بر عهده فراجا است و تعرفه های انتخاباتی برای حوزه ها ارسال شده است و آمادگی لازم برای برگزاری همه پرسی وجود دارد و امیدوارم فردا از ساعت ۸ صبح شاهد حضور مردم باشیم.

باشگاه خبرنگاران

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها