رئیس‌جمهور سفر خود به ترکیه را لغو کرد

کد خبر: 1266189

معاون امور سیاسی دفتر رئیس‌جمهور:درپی حادثه تروریستی کرمان که به شهادت شمار زیادی از هموطنان‌مان منجر شد، رئیس‌جمهور برای آنکه شخصا به پیگیری این موضوع بپردازند، سفر خود را به ترکیه لغو و این سفر در زمان مناسب دیگری انجام خواهد شد.

رئیس‌جمهور سفر خود به ترکیه را لغو کرد

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور از تغییر برنامه سفر آیت‌ الله رئیسی به ترکیه در پی حادثه تروریستی کرمان خبر داد. 

محمد جمشیدی، معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن قدردانی از دعوت رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد: در پی حادثه تروریستی کرمان که به شهادت شمار زیادی از هموطنان‌مان منجر شد، رئیس‌جمهور برای آنکه شخصا به پیگیری این موضوع بپردازند، سفر خود را به ترکیه لغو و این سفر در زمان مناسب دیگری انجام خواهد شد.

پیش از این دفتر رئیس‌جمهور اعلام کرده بود که آیت‌الله رئیسی روز پنجشنبه در راس هیئت عالی‌رتبه سیاسی و اقتصادی عازم آنکارا پایتخت ترکیه خواهد شد.

به گزارش ایرنا، عصر روز چهارشنبه دو انفجار در محورهای منتهی به گلزار شهدای کرمان منجر به شهادت بیش از ۱۰۰ زائر مزار حاج قاسم سلیمانی شد.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که تا ساعت ۱۸ عصر امروز، ۱۰۳ مورد شهید قطعی در حادثه تروریستی کرمان به ثبت رسیده و ۱۵۲ مصدوم نیز توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شده‌ که تعدادی از آنان به دلیل شدت جراحات شهید شدند./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها