توضیحات مجتبی امینی درباره حاشیه‌های فیلم بی‌بدن

کد خبر: 1272653

پس از حاشیه‌های ایجاد شده شب گذشته در نشست خبری فیلم "بی‌بدن" امروز مجتبی امینی دبیر چهل و دومین جشنواره فیلم فجر هنگام بازدید از محل برگزاری توضیحاتی را در این زمینه مطرح کرد.

توضیحات مجتبی امینی درباره حاشیه‌های فیلم بی‌بدن

پس از حاشیه‌های ایجاد شده شب گذشته در نشست خبری فیلم "بی‌بدن" امروز مجتبی امینی دبیر چهل و دومین جشنواره فیلم فجر هنگام بازدید از محل برگزاری توضیحاتی را در این زمینه مطرح کرد.

امروز بعد از ظهر درحاشیه بازدید مجتبی امینی از برج میلاد محل برگزاری جشنواره نسبت به حاشیه‌های شب گذشته نشست خبری فیلم "بی‌بدن" به خبرنگاران گفت:  در خصوص فیلم «بی‌بدن» که دوستان زحمت کشیدند به جشنواره برسانند که فیلمبرداری آن تا چند روز مانده جشنواره هم ادامه داشت در زمان بازبینی هیات انتخاب، فیلم به صورت کامل به جشنواره ارائه نشده بود و حدود نیمی از آن ارائه شده بود و هیات انتخاب فیلم را ناقص دیدند.

امینی در ادامه افزود: جمع بندی هیات انتخاب فیلم اولی ها این بود که فیلم «بی‌بدن» به مرحله فیلم اول راه پیدا کند و تلاش شان این باشد که فیلم را به جشنواره برساند. ولی از 12 فیلم 5 فیلم کامل را انتخاب کردند و بخش سودای سیمرغ راه یافتند.

دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر تاکید کرد: خواهشم از همه فیلمسازان عزیز این است که به ضوابط و آیین نامه جشنواره و نظر هیات انتخاب و هیات داوری احترام بگذاریم، به این دلیل که جمع بندی هیات انتخاب در آن بازه زمانی محترم است و باید به آن احترام بگذاریم.

لازم به یادآوری است که شب گذشته هنگام برگزاری نشست خبری فیلم "بی بدن" کاظم دانشی درباره زمان آغاز فیلم  به رسانه گفت: فیلم ما 23 آذرماه کلید خورد؛ چند روز قبل به آقای مجتبی امینی زنگ زدیم و گفتیم کار را آغاز کنیم یا بگذاریم برای سال بعد؟ چرا که بهترین زمان برای فیلمبرداری ما بهار بود. آقای سیدمصطفی احمدی شاهد این مکالمه است؛ مجتبی امینی گفت یا علی بگویید و کار را آغاز کنید و ما هم شروع کردیم!

دانش در ادامه گفت: باور کنید که تصویربرداری «بی‌بدن» 24 ساعته بود. پژمان جمشیدی صبح‌ها سر سریال بود و شب‌ها می‌آمد. الناز شاکردوست هم همین‌طور. با این شرایط فیلم را آبرومند رساندیم. نه خبری از نسخه پرده سبز است و نه با فیلم دیگری جابه‌جا کردیم. فیلم را به هیئت انتخاب رساندیم اما وقتی نتایج اعلام شد دیدیم که ما را به بخش مسابقه راه ندادند. شما قضاوت کنید که آیا این فیلم لایق بخش مسابقه بود یا خیر؟»/تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها