حادثه در لوکیشن سلمان فارسی

کد خبر: 1277862

مدیر پروژه سلمان فارسی ورود تعداد زیاد هنروران را علت وقوع حادثه در این پروژه عنوان کرد.

حادثه در لوکیشن سلمان فارسی

مدیر پروژه سلمان فارسی ورود تعداد زیاد هنروران را علت وقوع حادثه در این پروژه عنوان کرد.

سید عباس میرباقری  اظهار داشت: ورود تعداد زیاد هنروران روی پل معلق محل فیلمبرداری سریال سلمان فارسی باعث سقوط آن و گیر افتادن تعدادی از هنروران زیر آوار شد.

وی افزود: افراد فوت‌شده از بازیگران اصلی نبوده و به‌عنوان هنرور با این سریال همکاری داشتند.

مدیر پروژه سلمان فارسی تصریح کرد: یکی از افراد فوت‌شده اهل شهر بسطام و هنرور دیگری که در این حادثه جان باخت، اهل دزفول بوده است.

دستور استاندار سمنان برای پیگیری سریع علل حادثه

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان نیز در پی بروز حادثه در محل فیلم‌برداری سریال سلمان فارسی اظهار داشت: هر چه سریع‌تر به حال مجروحان و مصدومان رسیدگی شود.

وی ضمن تماس تلفنی با «داوود میرباقری» کارگردان هم استانی این سریال به دست‌اندرکاران و هنروران این مجموعه تسلیت گفت.

وی همچنین بر پیگیری علل این حادثه غم‌انگیز تأکید کرد و به معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود دستور داد با بسیج تمامی امکانات لازم و هماهنگی کامل دانشگاه علوم‌ پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود نسبت به انجام اقدامات لازم به‌منظور مداوای مصدومان اقدام شود.

وی همچنین دستور داد تا برای رفع مشکلات احتمالی در مسیر ادامه ضبط این سریال تلویزیونی اقدام لازم صورت گیرد.‌

حادثه در لوکیشن سلمان فارسی

ابوطالب جلالی فرماندار شاهرود در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: با وجود تلاش‌های نیروهای اورژانس شاهرود، دو نفر از عوامل سریال سلمان فارسی به علت جراحات وارده در محل وقوع حادثه جان باختند.

وی در تشریح بیشتر این حادثه با بیان اینکه یکی از سازه‌های دکور سریال سلمان فارسی در حین فیلمبرداری ریزش کرد گفت: متأسفانه دو نفر از عوامل این سریال بر اثر شده جراحات وارده در محل وقوع حادثه جان باختند.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه در مجموع هفت نفر از عوامل این حادثه زیر آوار مانده بودند خاطرنشان کرد: پنج نفر از این افراد نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

جلالی با اشاره به اعزام اورژانس هوایی با محل وقوع این حادثه بیان کرد: وضعیت مصدومان بلافاصله بعد از بررسی‌های بیشتر اعلام خواهد شد.

به گزارش تسنیم با ریزش آوار در محل فیلم‌برداری سریال فاخر سلمان فارسی متأسفانه دو نفر فوت و 4 نفر از عوامل این سریال نیز مصدوم شدند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها