پیکر رضا داودنژاد تشییع شد

کد خبر: 1283638

پیکر رضا داودنژاد بازیگر سینمای ایران با حضور خانواده و دوستداران هنر از خانه سینما به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) بدرقه شد.

پیکر رضا داودنژاد تشییع شد

 مراسم تشییع پیکر زنده یاد رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون چند لحظه قبل آغاز شده است.

مراسم تشییع پیکر زنده یاد رضا داوودنژاد چند لحظه قبل با حضور جمعی از هنرمندان و مردم در خانه سینما شماره دو برگزار شد.

طبقِ معمول کامران ملکی از اهالی خانه سینما پشت تریبون قرار گرفت و اجرای این برنامه را برعهده گرفت. شاهرخ بدیعی پدر همسر رضا داوودنژاد به عنوان اولین سخنران به ویژگی‌های بارز این هنرمند در زندگی خانوادگی‌اش پرداخت که در طول 15 سال زندگی با همسرش (غزل بدیعی) یک بار فریادش را نشنیدیم و همیشه با چهره‌ای خندان با اتفاقات برخورد می‌کرد حتی در روزهای بیماری که خیلی بر او سخت گذشت.

مونا داوودنژاد بهت زده درباره رضا داوودنژاد صحبت کرد و سپس نوبت به پژمان بازغی رئیس انجمن بازیگران سینمای ایران رسید و او رضا داوودنژاد را با این عبارت توصیف کرد: رضا عاشق زندگی بود و شیرین بود و چه حیف که برای او از فعل بودن استفاده می‌کنیم.

نیما حسنی‌نسب منتقد سینما هم در این مراسم صحبت کرد و سپس پدرش علیرضا داوودنژاد کارگردان شناخته شده سینما و پدر رضا داوودنژاد در حالی که اشک می‌ریخت در پشت تریبون از فرزندش صحبت می‌کرد. "همه فکر می کنند تو برای من و زهرا برادر و فرزند مامان و بابا بودی اما تو حتی برای بابا هم مثل بابا بودی و بهت می گفتم بابا."

محسن امیریوسفی رئیس کانون کارگردان سینمای ایران در این مراسم صحبت کرد و همچنین علی دهکردی به عنوان مدیرعامل خانه سینما که بیشتر از حضور مردم و هنرمندان در این مراسم تقدیر و تشکر کرد.

در پایان با اقامه نماز بر پیکر زنده یاد رضا داوودنژاد، این هنرمند فقید برای خاکسپاری به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) بدرقه شد.

قرار است روز دوشنبه 20 فروردین مراسم یادبودی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها