پخش سریال ترکیه‌ای از شبکه تهران

کد خبر: 1286130

سریال «۵۰ متر مربع» در گونه اکشن، کمدی، درام روی آنتن شبکه پنج تلویزیون می‌رود.

پخش سریال ترکیه‌ای از شبکه تهران

 سریال «۵۰ متر مربع» در گونه اکشن، کمدی، درام روی آنتن شبکه پنج تلویزیون می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما، سریال «۵۰ متر مربع» سریال خانوادگی در گونه اکشن، کمدی، درام و محصول ۲۰۲۱ ترکیه، یکی از تازه‌های شبکه تهران سیما است که قرار است از پنجشنبه هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن برود.

انگین اوزتورک، تولگا تکین و آیبوک پوسات از بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه داستان سریال «۵۰ متر مربع» آمده است: گولگه، یک قاتل حرفه‌ای جوان است که چیزی از گذشته و سرگذشت پدر و مادرش نمی‌داند. او همواره در حال جست و جو و کسب اطلاعات در مورد والدینش است. گولگه توسط مرد ثروتمندی به نام سروت بزرگ شده و اکنون به دست راست او تبدیل شده و به کارهای غیر قانونی او رسیدگی می‌کند. او نام گولگه به معنی سایه را خودش انتخاب کرده چرا که از هویت واقعی خودش اطلاعی ندارد.گولگه در حین جست و جو در مورد خانواده‌اش و اقای سروت به حقایق عجیبی پی می‌برد و در محله‌ای در یک مغازه خیاطی متروکه که صاحب آن فوت کرده است پنهان می‌شود. او مجبور می‌شود مدتی با هویتی ساختگی در آن محله زندگی کند به طوری که افراد آن محل فکر می‌کنند او پسر خیاطی است که قبلا درگذشته است.

این سریال با ترکیب ژانر کمدی و اکشن توانسته داستان جالب و جذابی را به مخاطبان ارائه دهد و سر و شکل استاندارد و خوبی دارد. فیلمنامه تعلیق و کشمکش خوبی دارد و ذهن مخاطب را درگیر می‌کند. انتخاب موضوع خوب است، موضوعی که در آن داستان مرد جنایتکاری روایت می‌شود که پسری را دزدیده و او را مانند پسر نداشته خود بزرگ می کند و حالا که پسر راز او را فهمیده نمی تواند از او دل بکند و...

این سریال هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۱۱ و ۱۹ بازپخش می‌شود./ایرنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها