آقای بازیگر: «تک تیرانداز» را با عشق بازی کردم +فیلم

کد خبر: 1049289

کامبیز دیرباز بازیگر نقش شهید عبدالرسول زرین در فیلم سینمایی «تک تیرانداز» گفت: پیشنهاد بازی در «تک تیرانداز» از آن پیشنهادهایی بود که روی هوا زدم و آن را با عشق بازی کردم.

خبرگزاری فارس: کامبیز دیرباز بازیگر نقش شهید عبدالرسول زرین در فیلم سینمایی «تک تیرانداز» در برنامه تلویزیونی هفت گفت: پیشنهاد بازی در «تک تیرانداز» از آن پیشنهادهایی بود که روی هوا زدم و مدت‌ها بود منتظر چنین فرصتی بودم حتی ممکن است مدت‌های مدیدی این فرصت برای من به وجود نیاید.

وی افزود: مدت‌هاست که جای قهرمان در سینمای ما خالی است و به ندرت قهرمان می‌بینیم، البته به جز فیلم‌های آقای حاتمی کیا. عشق به سینما برای من، از قهرمان‌های سینما ایجاد شد و جذابیت سینما در این است داستانی را تعریف کند که دست نیافتنی باشد و در رویای خودم غرق آن داستان شوم.

کامبیز دیرباز

این بازیگر سینما درباره شهید زرین گفت: این قهرمان مصداق ضرب المثل «آب در کوزه و ما تشنه لبان می‌گردیم» بود؛ شهید زرین یک ویژگی خاصی داشت که در دنیا منحصربفرد است و ۷۰۰ شلیک موفق داشت و به شدت جذاب بود، کما اینکه اتفاقات فرامتنی نیز افتاد، چون من به نشانه‌هایی که خدا سر راه آدم می‌گذارد، اعتقاد دارم.

دیرباز تأکید کرد: تمام سعی خودم را برای ایفای این نقش کردم حتما کم و کاستی‌ها بوده اما با عشق بازی کردم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت