اندرز رضا صادقی به دخترش/ عکس دختر رضا صادقی

کد خبر: 1070000

رضا صادقی، (زادهٔ ۲۵ مرداد ۱۳۵۸) خواننده پاپ و ترانه‌سرای اهل ایران است. صادقی در بیشتر آثارش، ترانه‌سرایی و آهنگ‌سازی به عهدهٔ خودش بوده‌است، و در اشعار بندری‌اش از سروده‌های ابراهیم منصفی و محمدعلی قویدل استفاده کرده‌است.

به گزارش سایت خبر روز، رضا صادقی عکسی از دختر خود منتشر کرد و نوشت: 

رضا صادقی

تا وقتى زیر سایه عشق بمانى همه چیز خوب است ، مشکل از جایى شروع میشود که عشق را فراموش میکنیم و خوب یا بد معشوق راپاى عاشقى میگذاریم …. عاشق شو دخترم … جهان به بها و بهـانه عاشقى پابرجاست ، و عاشق تنها ناجى جهان خواهـد بود .

عاشق شو دخترم ، عشق قایقى است که اگر باورش کنى معشوق را دریایى خواهى جست …. عاشق شو دخترم ، زیبایى تو شایسته تحسین شاعرى عاشق پیشه تر از توست که از گیسوى تو ماندگارى به اثار جهان اضافه کند … عاشق شو دخترم و نترس از شکستن ، که شکستن یعنى تکثیر و تردید نکن که بزرگتر میشوى ..

عاشق شو و نترس ،تفکر تو و اندیشه زیباى تو سازنده نگاه جهان به توست ، گرگ ها از بوى خون ،در رگ زیر پوست هم به طمع مى ایند ، شیر زن باش و ازاد که جهان از ان توست اگر انى باشى که باید باشى دخترم

عاشق شو ، انچنان که من عاشق نگاهت ، صدایت و نفست هستم .. عاشق باش و رهـا دخترم ، که این تنها راه به اغوش کشیدن خدایست پر از لبخند و عشق و موسیقى .. عاشق شوید دختران زیباى من تیارا و ویانا

و ایران ( نورا ) عزیزم …..

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها