صداپیشه جناب‌خان و مژده لواسانی در مستند مسابقه «فاز»

کد خبر: 763057

تازه ترین خبر درباره مستند مسابقه فاز (فرزند ايران زمين) پیوستن مژده لواسانی و محمد بحرانی به پروژه ساخت اين برنامه است.

صداپیشه جناب‌خان و مژده لواسانی در مستند مسابقه «فاز»

سرویس فرهنگی فردا: به گزارش روابط عمومی مرکز اوج کودک و نوجوان، مژده لواسانی مجری جوان و نام آشنای تلویزیون قرار است در نقش مجری بخش ها استودیویی مستند مسابقه فاز (فرزند ايران زمين) جلوی دوربین اين برنامه قرار گيرد.

مژده لواسانی و محمد بحرانی به «فاز» پیوستند

همچنين محمد بحرانی هنرمند و صداپیشه حرفه ای که بسیاری از مخاطبان او را با صداپیشگی شخصیت محبوب جناب خان به یاد دارند قرار است برای اجرای گفتارمتن این مسابقه نوجوانانه را برعهده بگيرد كه لواسانی نیز در اجرای اين گفتار متن ها در کنار او حضور خواهد داشت.

پخش مستند مسابقه فاز با محوریت نوجوانان از سه شنبه پنجم دی ماه آغاز خواهد شد. در این مسابقه 28 نوجوان دختر و پسر طی هفت مرحله (فاز) برای انجام یک ایده عام‌المنفعه برای فعالیت های اجتماعی به رقابت می‌پردازند و در پایان افراد برگزیده نشان فرزند ایران زمین و جایزه اعتباري یکصد میلیون تومانی در قالب حمایت برای اجرای طرح برگزیده را از آن خود خواهند کرد.

فاز محصول مرکز اوج کودک و نوجوان است و با همکاري گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما تولید شده است. همچنين اين برنامه اولین تجربه ساخت مستندمسابقه ویژه نوجوانان در ايران به شمار می آید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها