واتس‌اپ در سرتاسر جهان از دسترس خارج شد

کد خبر: 1283280

متا قطع شدن واتس‌اپ برای کاربران در سراسر جهان را تایید کرد.

واتس‌اپ در سرتاسر جهان از دسترس خارج شد

واتس اپ امروز در سطح جهانی از کار افتاد و هزاران کاربر در سراسر جهان گزارش دادند که قادر به دسترسی به واتس‌اپ و همچنین دیگر سرویس‌های متا نیستند.

واتس‌اپ حدود ساعت ۲۱:۳۰ امشب به وقت ایران برای کاربران سراسر جهان قطع شد. کاربرانی که سعی در ورود به برنامه‌ یا نسخه مرورگر واتس‌اپ را داشتند، با پیام خطایی مواجه شدند که می‌گفت این سرویس در حال حاضر در دسترس نیست.بسیاری از افراد در  سایر سرویس‌های متا مانند فیسبوک، اینستاگرام و تردز برای مشاهده پست‌های اخیر یا ایجاد پست‌های جدید مشکلاتی را گزارش می‌کنند.واتس‌اپ در یک بیانیه منتشر شده در ایکس گفت: ما می دانیم که برخی از افراد در حال حاضر با مشکلاتی روبرو هستند، ما در تلاش هستیم تا در اسرع وقت همه چیز را به 100٪ برای همه برگردانیم.در اینستاگرام نیز چندین کاربر نتوانستند فید خود را به‌روزرسانی کنند یا آخرین استوری‌ها را ببینند.

این دومین بار در سال جاری میلادی است که پلتفرم‌های متا با قطعی مواجه می‌شوند.در ماه مارس، اینستاگرام، فیس‌بوک و تردز برای بسیاری از کاربران که ناگهان از حساب خود خارج شدند قطع شد. برخی دیگر گزارش دادند که بدون گزینه‌ای برای ورود مجدد از سیستم خارج شده‌اند./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها