آخرین وضعیت وزیر ورزش / آخرین وضعیت مصدومان سانحه سقوط بالگرد

کد خبر: 1206908

رئیس مرکز اورژانس کرمان آخرین وضعیت مصدومان سانحه سقوط بالگرد در بافت را تشریح کرد.

 آخرین وضعیت وزیر ورزش / آخرین وضعیت مصدومان سانحه سقوط بالگرد

صابری رئیس مرکز اورژانس کرمان درباره آخرین وضعیت مصدومان سانحه سقوط بالگرد در بافت اظهار داشت: مسئولان کشوری و استانی در بیمارستان حضور دارند و ضمن عیادت از مصدومان، پیگیر امور درمانی مصدومان هستند.

وی با بیان اینکه از 18 مصدوم این سانحه، 3 نفر ترخیص شدند، افزود: 15 نفر در حال حاضر بستری هستند و مدیر‌کل ورزش استان تهران و آذربایجان شرقی هوشیاری خوبی دارند و خطر رفع شده است.

رئیس مرکز اورژانس کرمان با بیان اینکه برخی مصدومان دچار شکستگی دست و پا شده‌اند اما  جای ‌هیچ‌گونه نگرانی نیست، ادامه داد:  عمل جراحی برای ‌‌مصدومان آغاز شده است.‌

وی با بیان اینکه حال وزیر ورزش خوب است و مشکلی ندارد، تصریح کرد: هواپیمای اورژانس در کرمان حضور دارد، اما فعلا نیازی به اعزام مصدومان نیست چرا که تمام اقدامات درمانی برای آنها در ‌حال انجام است.‌

حال عمومی وزیر ورزش و سایر مصدومان امیدوارکننده است

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان سانحه هوایی بالگرد حامل وزیر ورزش و همراهانش در بافت اظهار داشت: آقای سجادی و سایر مصدومان هنوز در بیمارستان بستری هستند.

استاندار کرمان افزود: تعدادی از مصدومان که از شب گذشته تحت درمان و کنترل بودند و وضعیت خوبی پیدا کردند تا ظهر امروز ترخیص می‌شوند.

وی با بیان اینکه وزیر ورزش همچنان در بخش آی سی یو بیمارستان شهید باهنر بستری است گفت: خوشبختانه حال عمومی وزیر ورزش و سایر مصدومان نسبت به شب گذشته امیدوارکننده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وزیر ورزش برای ادامه درمان به تهران منتقل پیدا می‌کند یا خیر گفت: خانواده وزیر ورزش شب گذشته به کرمان آمدند و انتقال جناب آقای سجادی به تهران دستور پزشکی نیاز دارد.

فداکار عنوان کرد: تمام کادر درمان استان برای درمان این مصدومان اعلام آمادگی کرده و خوشبختانه پزشکان متخصصی وضعیت وزیر و سایر مصدومان را بررسی و پیگیر درمان هستند./تسنیم

حجم ویدیو: 2.33M | مدت زمان ویدیو: 00:01:25 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها