رهبر انقلاب: نشان دادید که دریای آزاد متعلق به همه است

کد خبر: 1237110

امام خامنه‌ای: حرکت شما، امنیت‌‌ساز بود. این حضور شما در مناطق دوردست،‌ در اقصی نقاط اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس و ... کمک به امنیت کشور بود. شما نشان دادید که دریا مال همه است.

رهبر انقلاب: نشان دادید که دریای آزاد متعلق به همه است

امام خامنه‌ای: حرکت شما، امنیت‌‌ساز بود. این حضور شما در مناطق دوردست،‌ در اقصی نقاط اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس و ... کمک به امنیت کشور بود. شما نشان دادید که دریا مال همه است. دریاهای آزاد مخصوص کسی نیست این ابر قدرت‌ها اگر بتوانند اقیانوس‌ها را هم به اسم خودشان سند می‌زنند تا دست دیگران کوتاه بشود، ویژه‌خواری درمسائل عمومی مربوط به بشریت جزو خصوصیات ابرقدرت‌هاست، جزو خصوصیات آمریکاست شما این را نقض کردید. این یکی از نتایج روشن کار شماست. نشان دادید که دریای آزاد متعلق به همه است، و اینکه می‌گویند ما اجازه نمی‌دهیم فلان کشتی‌ها از فلان تنگه‌ها عبور کنند غلط زیادی است؛ چرا؟ چون مال همه است، و همه باید بتوانند بروند و بیایند.

دریای آزاد مال همه است. دریا و هوا باید برای همه‌ی ملت‌ها آزاد باشد، امنیت کشتیرانی و حمل و نقل دریایی باید برای همه‌ کشورها تأمین بشود، امروز آمریکایی‌ها به نفت‌کش‌ها تعرض می‌کنند، به باندهای قاچاق دریایی کمک می‌کنند این تخلف بزرگ آنهاست در منطقه‌ ما این کار انجام می‌گیرد در جاهای دیگر کم و بیش اطلاع داریم که انجام می‌دهند اینها نقض یک قانون بشری بین‌المللی غیر قابل اغماض است. شما عملا این قانون امنیت همگانی دریا برای همه را اجرا کردید.

 

حجم ویدیو: 2.70M | مدت زمان ویدیو: 00:01:28 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها