آخرین وضعیت فروش بلیت اتوبوس‌های اربعین | قیمت بلیت اتوبوس‌های VIP چند؟

کد خبر: 1242266

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای: قیمت بلیت اتوبوس‌های VIP به ۵۰۰ هزارتومان، اتوبوس‌های ۳۲ نفره ۴۰۰ هزار تومان و ناوگان ۴۴ نفره به ۳۰۰ هزار تومان رسید.

آخرین وضعیت فروش بلیت اتوبوس‌های اربعین | قیمت بلیت اتوبوس‌های VIP چند؟

همزمان با کاهش تقاضا برای سفر جاده‌ای تهران-مهران راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران از کاهش قیمت بلیت اتوبوس‌های این مسیر خبر داد.

 مهدی خضری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت:  با هدف تسهیل در تردد زائرین اربعین حسینی از روز یکشنبه دوازدهم شهریور ماه جاری نرخ بلیط اتوبوس ها از مبدا تهران به مرز مهران (پایانه برکت) کاهش می یابد.

وی افزود: بر اساس تصمیم اتخاذ شده قیمت بلیط اتوبوس های VIP از 750 تومان فعلی به پانصد هزار تومان،  اتوبوس‌های 32 نفره از 585 هزار تومان به 400 هزار تومان و نرخ کرایه اتوبوس‌های 44 نفره از چهارصد و پنجاه هزار تومان فعلی به سیصد هزار تومان کاهش خواهد یافت.

وی تاکید کرد: زائرین اربعین می توانند همچون روزهای گذشته از طریق سایت های شرکت های مسافربری و همچنین سایت‌های فروش بلیط به صورت اینترنتی و همچنین حضوری نسبت به خرید بیلط و عزیمت اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، کاهش قیمت بلیت اتوبوس در حالی قرار است از فردا اجرایی شود که تقاضا برای سفر مسیر تهران-مهران کاهش و تقاضا برای سفرهای بازگشت افزایش یافته است./ تسنیم

حجم ویدیو: 4.62M | مدت زمان ویدیو: 00:02:26 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

سایر رسانه ها