برگزاری دربی تهران در قطر؟!

کد خبر: 1243339

مجری برنامه ورزشگاه: طبق خبرهای رسیده مذاکراتی انجام شده و احتمال دارد دربی ۱۰۲ در کشور قطر با حضور تماشاگران استقلال و پرسپولیس و VAR برگزار خواهد شد.

برگزاری دربی تهران در قطر؟!

مجری برنامه ورزشگاه: طبق خبرهای رسیده مذاکراتی انجام شده و احتمال دارد دربی ۱۰۲ در کشور قطر با حضور تماشاگران استقلال و پرسپولیس و VAR برگزار خواهد شد.

 احتمال برگزاری دربی تهران در ورزشگاه فینال جام جهانی

احتمال دارد ورزشگاه میزبان جام جهانی میزبان دربی تهران باشد.

صبح امروز در یکی از برنامه‌های تلویزیون بحث احتمال برگزاری دیدار پرسپولیس و استقلال با حضور در تماشاگران در کشور قطر مطرح شد.

البته این طرحی است که حدود ۲ ماه قبل مدیران ۲ باشگاه به رئیس فدراسیون فوتبال ارائه و به وی اعلام کردند در صورت فراهم نشدن حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برای دربی، بهتر است این مسابقه در کشور میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ با حضور تماشاگران و استفاده از VAR برگزار شود که درآمدهای مناسبی را نیز برای ۲ باشگاه به همراه دارد.

تاج نیز در نشست اخیر خود با شیخ حمد، رئیس فدراسیون قطر این بحث را در میان گذاشت که البته مورد استقبال او نیز قرار گرفت و حتی رئیس این فدراسیون به همتای ایرانی‌اش گفته است: مهدی، ورزشگاه لوسیل(میزبان فینال جام جهانی و جام ملت‌ها) را برای این بازی کنار می‌گذارم.

هرچند این بحث همچنان در قالب طرح باقی مانده اما تاج پس از بازگشت خود به ایران درموردش نشستی را با علی خطیر، مدیرعامل استقلال و رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس نیز برگزار کرده است.

از طرفی ظاهرا قیمت بلیت این بازی حدود ۱۰۰ دلار در نظر گرفته شده است و در صورت فراهم بودن تمام شرایط برای میزبانی قطری‌ها باید به زودی فدراسیون این کشور زمان مدنظرش را برای میزبانی از دربی پایتخت اعلام کند تا طرفین به جمع‌بندی نهایی برسند.

با این تفاسیر باید دید آیا طرح مذکور شکل عملیاتی نیز به خودش می‌گیرد؟/فارس

حجم ویدیو: 3.91M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها