سردار رادان: به ۱۵۰ هزار دوربین البسه نیاز داریم

کد خبر: 1252078

برای تحقق مصوبۀ مجلس که همۀ ماموران در ماموریت و خودروهایی که متهمان را جابه‌جا می‌کنند حداقل ۱۵۰ هزار دوربین نیاز است.

سردار رادان: به ۱۵۰ هزار دوربین البسه نیاز داریم

 فرمانده کل انتظامی کشور گفت: پلیس برای عملی کردن مصوبه مجلس مبنی بر اینکه باید همه مأموران در هنگام مأموریت و خودروهایی که جابجایی متهم را بر عهده دارند به دوربین تجهیز شوند، حداقل ۱۵۰ هزار دستگاه دوربین نیاز دارد که منتظر تامین بودجه آن هستیم.

سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده کل انتظامی در یک برنامه تلویزیونی درباره مصوبه دیروز مجلس شورای اسلامی مبنی بر تجهیز پلیس به دوربین البسه  اظهار کرد: مصوبه مجلس، مصوبه خیلی خوبی است که هم به مردم، هم به پلیس و هم به دستگاه نظارتی کمک می‌کند اما منوط به این است که در متمم این قانون و این ماده، بحث بودجه دیده شود.

وی افزود: در شرایطی ما می‌توانیم این کار خوب و پربرکت را انجام دهیم که بودجه به اندازه کافی برایش در نظر گرفته شود که بناست این طور شود.

فرمانده کل انتظامی کشور با اعلام اینکه فراجا آمادگی از جهت زیرساختی برای نصب این دوربین‌ها و استفاده از آنها را داشته و شناسایی فنی را هم انجام داده است، تصریح کرد: باید پول در اختیار ما قرار بگیرد؛ همینطور که پارسال و امسال هم گفتم منتظر بودجه آن هستیم که انجام شود.

سردار رادان درباره تعداد دوربین البسه در اختیار مأموران پلیس اعلام کرد: الان نزدیک به 20 هزار دوربین البسه در اختیار داریم که 8 هزار آنلاین بوده و 12 هزار آفلاین هستند.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: طبق مصوبه که همه مأموران در هنگام مأموریت و خودروهایی که جابجایی متهم را بر عهده دارند به دوربین تجهیز شوند حداقل 150 هزار دوربین نیاز داریم./ تسنیم

حجم ویدیو: 2.23M | مدت زمان ویدیو: 00:01:44 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها