توییتر/ آجورلو: شکاف خلق می کند تا زیست سیاسی خود را دوام دهد

کد خبر: 1254254

آجورلو در واکنش به سخنان پرحاشیه معصومی در شبکه افق نوشت: شکاف خلق می کند تا زیست سیاسی خود را دوام دهد. صفت چنین ادبیاتی هر چه باشد، انقلابی نیست.

توییتر/ آجورلو: شکاف خلق می کند تا زیست سیاسی خود را دوام دهد

گروه سیاست سایت فردا - ​«چرا ابطحی و آذری جهرمی را به تلویزیون دعوت می‌کنید؟ این مملکت مال حزب اللهی‌هاست». این را معصومی‌، فعال فضای مجازی در انتقاد به شبکه افق و روی آنتن گفت! سخنی که معلوم بود جنجال به پا می‌کند و چنین هم کرد. 

این گفته او که قطعا مصداق اختلاف افکنی و ایجاد شکاف در جامعه است، هر جایی مطرح می‌شد؛ مورد نقد قرار می‌گرفت و از آنجایی که از آنتن رسانه ملی پخش شد با واکنش‌ها و انتقادات به مراتب بیشتری مواجه شد. 

در راستای همین انتقادات بود که سعید آجورلو کارشناس مسائل سیاسی و مدیرمسئول «صبح نو» در صفحه کاربری خود در شبکه ایکس (توییتر سابق) نوشت: «نمونه دقیق ادبیاتی که جز طرد کردن و راندن و تخریب حرف و سخن دیگری ندارد. از چنین تفکری انتظار ساختن نباید داشت. شکاف خلق می کند تا زیست سیاسی خود را دوام دهد. صفت چنین ادبیاتی هر چه باشد، انقلابی نیست.»

 

 
 
 
 
 
 
 
نمونه دقیق ادبیاتی که جز طرد کردن و راندن و تخریب حرف و سخن دیگری ندارد. از چنین تفکری انتظار ساختن نباید داشت. شکاف خلق می کند تا زیست سیاسی خود را دوام دهد. صفت چنین ادبیاتی هر چه باشد، انقلابی نیست.
حجم ویدیو: 3.60M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها