سرلشکر سلامی: سیاست‌های صهیونیست‌ها در غزه دفن شد

کد خبر: 1259292

اسرائیلی‌ها اخبار این تلفات و خسارت‌ها را منتشر نمی‌کنند، یک سانسور خبری شدید حاکم است. شما هر چه خبر می‌شنوید از فلسطینی‌ها است، از آشفتگی شهرهای رژیم صهیونیستی چیزی نمی‌شنوید ولی وضع بسیار وخیم‌تر از چیزی است که ما آرزو می‌کنیم.

سرلشکر سلامی: سیاست‌های صهیونیست‌ها در غزه دفن شد

 فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه بسیج عظیم‌ترین نیروی دفاعی پایان‌ناپذیر عالم است، گفت: بسیج می‌تواند بر هر نیروی مسلحی از دشمن غلبه کند.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در رزمایش اقتدار بسیجیان استان قزوین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجلیل از رشادت‌های بسیجیان در همه میادین و تبریک پیروزی‌های مردم فلسطین اظهار داشت: استان قزوین از جمله سرزمین‌هایی است که صاحب یک تاریخ برجسته و درخشان است و عالمان و فقیهان بزرگی در این سرزمین بوده‌اند.

وی با بیان اینکه عالمان بزرگی که در تاریخ ایران نقش داشته‌اند از این سرزمین بوده‌اند، افزود: امیر شهید بابایی خلبان شجاع، شهید سرافراز حسین لشکری و سید آزادگان در دوران دفاع سیدعلی اکبر ابوترابی و سردار پرافتخار این سرزمین شهید حسن‌پور و هزاران شهید دیگر که در میدان نبرد حضور یافتند و سرزمین‌ها را آزاد کردند و مردم ‌ایران در میدان سرافرازی قرار دادند.

فرماند کل سپاه با اشاره به دیدار روز گذشته بسیجیان با رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: بسیج عظیم‌ترین نیروی دفاعی پایان‌ناپذیر عالم است؛ همه نیروهای مسلح جهان محدود هستند. اگر به ارتش آمریکا نگاه نگاه کنید که نیمی از قدرت دفاعی جهان را در اختیار دارد، بودجه نظامی این کشور اندازه بودجه کل جهان است، اما با همه اینها، این ارتش پایان‌پذیر است.

وی با بیان اینکه ارتش شوروی سابق هم با 102 لشگر زرهی تمام شد، گفت: به هر نقطه‌ای از عالم نگاه کنیم نیرو‌های مسلح کلاسیک محدود است، اما در جهان یک نیروی عظیم دفاعی وجود دارد که همانند رودخانه‌ای درخشان که یک حقیقت جاری روی زمین است، هرگز تمام نمی‌شود؛  نیروی بسیج می‌جوشد و می‌خروشد و با افتادن هر پرچم از دست یک شهید ده‌ها جوان آن را دوباره به اهتزاز درمی‌آورند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه نیروی بسیج بر هر نیروی مسلح با هر اندازه، استعداد و پیشرفت از تجهیزات غلبه می‌کند همان طور که این نیرو در دفاع مقدس بر فاتحان جنگ فائق آمد، افزود: آمریکا، شوروی و بخشی از کشور‌های اروپایی در حمایت از ارتش بعث می‌خواستند ملت ایران را در صحنه جنگ بشکنند و ایران بزرگ را کوچک کنند. آن‌ها قصد داشتند جهالت مدرن را به ملت ایران تحمیل کنند، اما نیروی عظیم بسیج که به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی تشکیل شد، نقشه آن‌ها را خنثی کرد؛ دشمنان با سد مستحکم بسیج مواجه شدند و متوقف شدند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه این نیروی الهی مظهر و تجلی زیباترین صفاتی است که خداوند در قرآن به آنان نسبت داده است، یعنی اهل صبر و توکل و ایثارند. دیگران را بر خود مقدم می‌دارند، جانشان را فدا می‌کنند تا جان یک ملت در امن و امان باقی بماند، عنوان کرد: ‌‌بسیج هرگز پرچم را اجازه نمی‌دهد بر زمین بیفتد، اجازه اشغال سرزمین را نمی‌دهد واجازه نمی‌دهند بیگانه برای سرنوشت این ملت تصمیم بگیرد؛ بسیجیان در لحظه‌های سخت به داد مردم می‌رسند؛ اگر سیلی اتفاق بیفتد، اولین نفراتی هستند که به جنگ آب می‌روند، تا آب خانه مردم را آسیبی نزند، من آن‌ها را در آق قلا، در خوزستان، در پلدختر، در سیستان و بلوچستان و در هرمزگان دیدم باور کنید که این‌ها دلسوزتر از خود خانواده‌ها بودند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه در روستای مزداران فیروزکوه آن‌ها را غرق در گل و لای دیدم که خانه‌ها را پاکسازی می‌کردند، فرش‌ها را می‌شستند و غم و غبار اندوه را از سیمای مردمانمان می‌زدودند، اضافه کرد: این‌ها نشانه‌های نزول نصرت الهی بر یک ملت است، ‌بسیجیان در صحنه‌های علم هم درخشیدند، شهید احمدی روشن ها، فخری زاده ها، علی محمدی ها، شهریاری‌ها آن‌ها که این کشور را در میان کشور‌های دارای دانش و فناوری هسته‌ای قرار دادند.

وی افزود: آنانی که ماهواره به آسمان فرستادند، عزیزانی که پالایشگاه‌های کشور را ساختند، آن‌هایی ستاره خلیج فارس را ساختند، پالایشگاهی که 50درصد بنزین کشور را تولید می‌کند./ تسنیم

حجم ویدیو: 3.14M | مدت زمان ویدیو: 00:01:22 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها