آتش‌سوزی انبار هزار متری در جنوب تهران

کد خبر: 1262386

سخنگوی سازمان آتش نشانی: دود و گاز حاصل از این آتش‌سوزی بسیار خطرناک و مسموم کننده بود ولی با تدابیر لازم آتش‌نشانان دقایقی پیش نسبت به مهار آتش اقدام کردند.

آتش‌سوزی انبار هزار متری در جنوب تهران

 سخنگوی سازمان‌آتش‌نشانی با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در یک انبار در جنوب تهران گفت: این حادثه در محله مرتضی‌گرد اعلام و ماموران ۳ ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

 جلال ملکی امروز در خصوص حادثه آتش‌سوزی در یک انبار هزار متری در جنوب تهران اظهار کرد: ساعت 7:31 امروز حادثه آتش‌سوزی در بزرگراه آزادگان، محله مرتضی‌گرد به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه حادثه حریق در یک انبار هزار متری محل تولید و نگهداری تشک‌ و مملو از مواد اولیه این کالا مانند ابر و اسفنج  رخ داد، افزود: این محل با مصالح ناایمن و سقف‌های شیروانی نامقاوم احداث شده بود و بر اثر حرارت بخشی از سقف‌های این انباری تخریب شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: آتش کاملاً در این انبار شعله‌ور و دود و گاز حاصل از این آتش‌سوزی بسیار خطرناک و مسموم‌کننده بود، اما با تدابیر لازم آتش‌نشانان دقایقی پیش نسبت به مهار آتش اقدام کردند.

ملکی با بیان اینکه این حادثه مصدومی نداشت، گفت: علت این حادثه در دست بررسی کارشناسان آتش‌نشانی است./ تسنیم

حجم ویدیو: 5.45M | مدت زمان ویدیو: 00:00:51 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها