تشییع ۵ شهید حادثه راسک و ۱۰ شهید گمنام

کد خبر: 1262549

پیکر مطهر ۱۰ شهید گمنام دوران ۸ سال دفاع مقدس و ۵ شهید حادثه تروریستی راسک با حضور پرشور اقشار مختلف مردم در زاهدان و زابل تشییع شد.

تشییع ۵ شهید حادثه راسک و ۱۰ شهید گمنام

 پیکر مطهر شهیدان مسلم شجاعیان و پوریا شیخ دو شهید حادثه تروریستی اخیر در شهرستان راسک پس از تشییع از محل میدان امام حسین(ع) تا گلزار شهدا، در گلزار شهدای زاهدان خاکسپاری شد.

همزمان با تشییع پیکر شهدای گمنام در زاهدان، پیکر مطهر شهیدان مسلم شجاعیان و پوریا شیخ دو شهید حادثه تروریستی اخیر در شهرستان راسک پس از تشییع از محل میدان امام حسین(ع) تا گلزار شهدا، در گلزار شهدای زاهدان خاکسپاری شد.

پیکر مطهر شهیدان ابوالفضل شهریاری، محمد خمری و مجید فیروزی نیا از دیگر شهدای حادثه تروریستی راسک نیز صبح امروز طی مراسمی با حضور افشار مختلف مردم و فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در زابل تشییع و در ادامه پیکر مطهر شهید فیروزی نیا در شهر بنجار و پیکر مطهر دو شهید دیگر در گلزار شهدای زابل خاکسپاری شد.

به گزارش تسنیم، بامداد 24 آذرماه در پی حمله تروریست‌ها به مقر انتظامی در شهرستان راسک، تعدادی از تروریست‌ها کشته و زخمی و ‌تعدادی از کارکنان پلیس مجروح شدند و 11 نفر از کارکنان پلیس نیز به شهادت رسیدند.

تسنیم

حجم ویدیو: 11.90M | مدت زمان ویدیو: 00:01:17 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها