حملات راکتی به جولان اشغالی

کد خبر: 1265013

در پی حملات راکتی به جولان اشغالی سوریه، صدای انفجارهایی در این منطقه تحت اشغال رژیم صهیونیستی شنیده شده است. رسانه‌های عبری نیز اعلام کردند که سه راکت از سمت سوریه به این منطقه شلیک شده است.

حملات راکتی به جولان اشغالی

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز شنبه به منطقه مثلث المزرعه در یطا واقع در جنوب الخلیل در کرانه باختری اشغالی یورش بردند.در پی این یورش، درگیریهایی میان اشغالگران و جوانان رخ داد که دو جوان به ضرب گلوله متجاوزان زخمی شدند.

نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین به شهر قلقیلیه در کرانه باختری اشغالی حمله کردند.

وزارت بهداشت فلسطین از زخمی شدن یک جوان 17 ساله به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست خبر داد و افزود صهیونیستها این جوان فلسطینی را که با آمبولانس در حال انتقال به بیمارستان بود، بازداشت کردند.

جوانان مبارز کرانه باختری با بمبهای دست ساز به مقابله با نظامیان صهیونیست پرداختند که بامداد امروز به شهرک عزون در شرق قلقیلیه حمله ور شدند.

اشغالگران همچنین به شهرک بیتا در جنوب نابلس و شهرهای الخلیل و بیت لحم در کرانه باختری و نیز روستای قوصین در غرب نابلس یورش بردند.

نظامیان متجاوز اسرائیلی در جریان یورش به روستای قوصین دو جوان فلسطینی را بازداشت کردند.

شهرک العبیدیه در شمال بیت لحم واقع در کرانه باختری اشغالی هم هدف حملات بامداد امروز نظامیان صهیونیست قرار گرفت.

نظامیان رژیم اشغالگر همچنین بامداد امروز شنبه به روستای روجیب در شرق نابلس، شهرک برطعه در جنوب جنین  و شهرک جناتا در جنوب بیت لحم یورش بردند.

اشغالگران صهیونیست همچنین با یورش به اردوگاه الجلزون در رام الله، شهروندان را مورد ضرب و شتم قرار داده و وسایل زندگی شان را در منازل آنها تخریب کردند./ تسنیم

 

حجم ویدیو: 1.78M | مدت زمان ویدیو: 00:00:14 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها