واکنش زینب سلیمانی به انفجار تروریستی کرمان

کد خبر: 1266306

زینب سلیمانی گفت: دشمنان بدانند که این شهادت‌ها به مردم ما انگیزه می‌دهد، این خون‌ها بیشتر می‌جوشد و مردم ما بیشتر به میدان می‌آیند.

واکنش زینب سلیمانی به انفجار تروریستی کرمان

زینب سلیمانی در حاشیه عیادت از مجروحان حادثه تروریستی روز گذشته در مسیر گلزار شهدای کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به هدف خود از حضور در بیمارستان شهید باهنر کرمان و عیادت از مجروحان این حادثه، اظهار داشت: تلاش کردم که در واقع دلجویی از این مجروحان داشته باشم و این کمترین کاری است که می‌توانم در این شرایط برای مجروحان حادثه تروریستی روز گذشته انجام دهم.

وی ادامه داد: وظیفه ما رسیدگی به مردمی است که با عشق و علاقه به مزار شهید سلیمانی آمده بودند و مورد حمله تروریستی قرار گرفتند؛ وظیفه ما است که به آنها رسیدگی کنیم و هر کاری که از دست ما بر می‌آید برای آنها انجام دهیم.

زینب سلیمانی بیان کرد: دشمنان ما بدانند که اگر این اقدامات را انجام می‌دهند که مردم ما را بترسانند و یا عشق و علاقه مردم به شهید سلیمانی را در دل‌های آنها کمرنگ کنند به تصاویر شب گذشته گلزار شهدای کرمان نگاه کنند که با وجود این اقدامات مملو از جمعیت بود یا به مراسم روز گذشته تهران نگاه کنند که مردم با چه عشق و علاقه‌ای در این مراسم حضور داشتند.

وی ادامه داد: دشمنان بدانند که این شهادت‌ها به مردم ما انگیزه می‌دهد، این خون‌ها بیشتر می‌جوشد و مردم ما قدر این شهادت‌ها را می‌دانند و به جای اینکه منفعل باشند بیشتر به میدان می‌آیند.

زینب سلیمانی با اشاره به اینکه حتماً در مراسم تشییع شهدای این حادثه حاضر خواهم بود و این کمترین کاری است که می‌توانم برای آنها انجام دهم، گفت: از صمیم قلب برای خانواده این شهدا طلب صبر دارم؛ روح بزرگ شهید سلیمانی این شهدا را در آغوش گرفته است و امیدوارم که شفیع همه ما باشد.

 

حجم ویدیو: 5.97M | مدت زمان ویدیو: 00:01:25 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها