سرلشکر سلامی: داعش عامل آمریکا و اسرائیل است /انتقام ‌همه شهیدانمان را می‌گیریم

کد خبر: 1266525

فرمانده سپاه پاسداران: تقریباً آمریکا منطقه را خالی کرده و هیچ نقطه امنی برای آنها وجود ندارد و تسلط بر مسلمانان غیرممکن شده است.

سرلشکر سلامی: داعش عامل آمریکا و اسرائیل است /انتقام ‌همه شهیدانمان را می‌گیریم

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ضربات "سنگین، دردناک و غیرقابل تحملی" به اسرائیل و آمریکا ‌وارد کرده‌ایم، گفت: انتقام ‌همه شهیدانمان را از دشمنان می‌گیریم.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در مراسم تشییع پیکر شهدای انفجار تروریستی کرمان در پاسخ به درخواست مردم برای انتقام گفت: چشم. انتقام همه شهیدانمان گرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه در طول دهه گذشته حوادث سختی بر کرمان گذشته است، اظهار داشت: در همه این ماجراها شاهد "استقامت، نجابت و مظلومیت" مردم کرمان بوده‌ایم و شکوه صبر، عظمت نجابت، ایمان‌ و امواج بلند مهربانی و وفاداری و فداکاری را در سیمای مردم کرمان به خوبی دیده‌ایم.

وی با بیان اینکه کرمان دیار شهادت و مشهد شهیدان است، افزود: در مراسم سالگرد حاج قاسم شاهد عروج 85 شهید دیگر هستیم و این شهیدان نزد خداوند روزی‌خوار هستند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مردم ایران امروز همه عزادار هستند، بار دیگر در پاسخ به درخواست مردم برای انتقام گفت: انتقام همه شهیدانمان گرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه نبرد بین اسلام و کفر یک حقیقت انکارناپذیر است، تصریح کرد: این شهادت‌ها پاسخ تمام شکست‌هایی است که به بدنه استکبار وارد کرده‌ایم و طی سال‌های گذشته با قدرت انتقام‌هایی گرفته‌ایم.

سلامی با بیان اینکه در طول سال‌های گذشته با آمریکا در یک نبرد بوده‌ایم، گفت: در تمام این نبردها آمریکایی‌ها از ایران شکست خورده‌اند؛ در عراق شکست خوردند، حاج قاسم دست آمریکا را از سیطره عراق کوتاه کرد و نظامیان آنها دیگر جایی در عراق ندارند و مفتضحانه آنجا را ترک کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنان به ویژه آمریکا در "سوریه، یمن، لبنان و ... دنبال سقوط این کشورها بودند،‌ گفت: ‌آمریکا تقریبا منطقه را خالی کرده‌اند و هیچ مقام آمریکایی در هیچ بلاد اسلامی نمی‌تواند پا بگذار‌د و هیچ نقطه امنی برای آنها وجود ندارد و تسلط بر مسلمانان غیر‌ممکن شده است.

وی با بیان اینکه امروز فسطین قهرمان در مقابل اسرائیلی‌ها ایستاده است، اضافه کرد: امروز ‌رژیم منحوس صهیو‌نیستی در مرز نابودی قرار گرفته‌ و هر روز 20 صهیویست به دست فلسطینان به هلاکت می‌رسند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه اسرائیلی‌ها دیگر امیدی به زندگی در سرزمین‌های اشغالی ندارند، گفت: به زودی پیروزی فلسطینی‌ها را جشن خواهیم گرفت.

وی به داعش و برنامه‌های آنها برای تسلط بر ممالک اسامی اشاره کرد و گفت: امروز نقطه‌ای اندازه سر سوزن در اختیار داعش نیست و ‌هیچ نقطه‌ای را در اختیار ندارند و ناپیدا شده‌اند و در میان لانه‌ها سکنی گزیده‌اند؛ اینها فقط به عنوان عوامل آمریکا و اسرائیل عمل کنند؛ ‌به آنها هشدار می‌دهیم اگر مرد هستید با ما بجنگید؛ چرا زنان و کودکان مظلوم را به شهادت می‌رسانید.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اگر مرد هستید به جنگ سپاه بیایید، گفت: ‌در هر کجا که باشید شما را پیدا خواهیم کرد و نابودتان خواهیم کرد؛ اجازه سیطره به دشمن را نخواهیم داد و قطعا فاتح قله‌های بزرگ خواهیم بود.

وی با بیان اینکه ضربات سنگین، دردناک و غیرقابل تحمل به دشمنان به ویژه آمریکا و اسرائیل وارد کرده‌ایم، اضافه کرد: اگر دشمنان در صحنه بمانند شکست خورده‌اند، اگر صحنه را ترک کنند باز هم شکست خورده‌اند، ما با این شهادت‌ها  از میدان بیرون نخواهیم رفت؛ آنها شکست خورده‌اند؛ این ملت سرافراز است؛ این ملت پیروز است./ تسنیم

حجم ویدیو: 21.58M | مدت زمان ویدیو: 00:04:21 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها