تصاویری از ریزش ساختمان سه طبقه در شهرک ولیعصر | ریزش اوار دو کشته برجای گذاشت

کد خبر: 1267136

حوالی ساعت 10:15 دقیقه امروز (دوشنبه) ریزش ساختمان سه طبقه در خیابان حیدری شهرک ولیعصر به مرکز ارتباطات 115 اورژانس استان تهران اعلام شد.

تصاویری از ریزش ساختمان سه طبقه در شهرک ولیعصر | ریزش اوار دو کشته برجای گذاشت

حوالی ساعت 10:15 دقیقه امروز (دوشنبه) ریزش ساختمان سه طبقه در خیابان حیدری شهرک ولیعصر به مرکز ارتباطات 115 اورژانس استان تهران اعلام شد. متاسفانه تا این لحظه یک نفر جان باخت و 2 نفر مصدوم شدند که توسط کارشناسان اورژانس استان تهران به مراکز درمانی انتقال یافتند.

ریزش آوار112

 سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع حادثه تخریب یک ساختمان در محله یافت‌آباد تهران خبر داد.

جلال ملکی از وقوع حادثه تخریب یک ساختمان در محله یافت‌آباد تهران خبر داد و اظهار کرد: ساعت 10:18 صبح امروز 18 دی ماه یک مورد حادثه تخریب یک ساختمان به آدرس یافت‌آباد، شهرک ولی‌عصر(عج)، خیابان حیدری شمالی به آتش‌نشانی اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله 4 ایستگاه آتش‌نشانی شامل دو گروه حریق و دو گروه نجات و همچنین بیل مکانیکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی در مجاورت یک ملک گودبرداری شده با عمق کم بود؛ در ضلع غربی این ساختمان سه طبقه، نیمی از این ساختمان تخریب شده و به داخل گودبرداری ریخته است. اطلاعات اولیه حاکی از این بود که چند نفر زیر آوار گرفتار شده بودند.

ملکی تصریح کرد: به گفته شهروندان پیش از رسیدن آتش‌نشان‌ها یک نفر که زیر آوار نبوده از محل حادثه خارج شده که دچار مصدومیت‌های سطحی شده بود اما از زمانی که آتش‌نشان‌ها در محل حاضر شدند بلافاصله عملیات را همزمان با ایمن سازی محل حادثه انجام می‌دهند. تا این لحظه یک خانم 70 ساله و یک خانم 35 ساله به صورت زنده خارج شدند و یک خانم 40 ساله و یک زن حدوداً 50 ساله نیز از زیر آوار خارج شدند که فوت هر دو به تایید سازمان اورژانس رسید.

وی گفت: کماکان عملیات با کمک بیل مکانیکی و هم به صورت دستی با احتیاط کامل ادامه دارد تا افرادی که احتمالا در زیر آوار قرار دارند از آن خارج شوند./ تسنیم

حجم ویدیو: 6.99M | مدت زمان ویدیو: 00:01:42 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها