فیلم دیدنی از تشرّف رهبرانقلاب به آستان مقدس امامزاده علی ابن محمدباقر(ع) اردهال

کد خبر: 1267617

دقایقی پیش فیلمی از تشرّف خانوادگی رهبر معظم انقلاب اسلامی به همراه فرزندان و نوه‌های ایشان به آستان مقدس امامزاده علی ابن محمد باقر(ع) برای نخستین بار پخش شد.

فیلم دیدنی از تشرّف رهبرانقلاب به آستان مقدس امامزاده علی ابن محمدباقر(ع) اردهال

حمیدرضا مقدم‌فر مسئول برگزاری نخستین کنگره بین‌المللی بزرگداشت امامزاده علی ابن محمد باقر(ع) پیش از پخش این فیلم کوتاه و در توضیح آن گفت:

بی‌شک برای مردم دارالمومنین کاشان و بویژه مردم منطقه اردهال امروز یک روز تاریخی و ماندگار در تقویم معاصر خواهد بود.

توجه علمای بزرگ در طول تاریخ به شخصیت والای حضرت علی ابن محمد باقر(علیهماالسلام) که سفیر ولایت در ایران اسلامی بودند، ویژه بوده و هست.

این مکان مقدس همواره  مورد عنایت و توجه خاص رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بوده که طی این سالها در  چندین سفر غیررسمی با تشرف به محضر این امامزاده گرانقدر، ارادت و محبت قلبی خود را نسبت به ایشان ابراز کرده‌اند.

یکی از شیرین ترین و ماندگارترین این تشرف‌ها سفر غیررسمی و خانوادگی رهبر معظم انقلاب با خودرو اتوبوس در روز یکشنبه چهاردهم شهریور 1395 بود که موجی از شعف و شگفتی مردم منطقه را در پی داشت که ناباورانه از این تشرف مطلع شده و این صحنه تاریخی را مشاهده کردند.

مفتخریم که امروز در آئین نخستین کنگره بین‌المللی حضرت علی ابن محمد باقر علیهماالسلام، با اهتمام دفتر نشر مقام معظم رهبری از بخش‌هایی از این سفر تاریخی رونمایی کنیم.

حجم ویدیو: 16.44M | مدت زمان ویدیو: 00:03:22 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها