انهدام یکی از بزرگترین باندهای توزیع ماری‌جوانا

کد خبر: 1267662

حوالی ساعت ۲۳ سه‌شنبه، معاونت عملیات بسیج حوزه ۱۰۷ بیت المقدس با مشکوک شدن به یک خودروی ۴۰۵ نقره‌ای دستور توقف داده و عوامل عملیاتی حاضر در تور ایست و بازرسی اقدام به بررسی خودرو کردند که پس از مشکوک شدن و بررسی دقیقتر متوجه جاساز درون خودرو شده و مقدار بسیار زیادی ماده مخدر ماریجوانا با حجمی نزدیک به ۹ کیلوگرم کشف کردند.

انهدام یکی از بزرگترین باندهای توزیع ماری‌جوانا

 یکی از بزرگترین باندهای توزیع مواد مخدر ماری‌جوانا، خشخاش و تریاک شناسایی و منهدم شدند.

حوالی ساعت 23 سه‌شنبه شب 19 دی ماه جاری، معاونت عملیات  بسیج حوزه 107 بیت المقدس با مشکوک شدن به یک خودروی 405 نقره‌ای دستور توقف داده و عوامل عملیاتی حاضر در تور ایست و بازرسی اقدام به بررسی خودرو کردند که پس از مشکوک شدن و بررسی دقیقتر متوجه جاساز درون خودرو شده و از درون جاساز داخل صندوق عقب خودرو مقدار بسیار زیادی ماده مخدر ماریجوانا با حجمی نزدیک به 9 کیلوگرم کشف کردند.

دقایقی پس از دستگیری راننده خودرو و ضبط مواد مخدر با هوشیاری عوامل معاونت حفاظت اطلاعات این حوزه بسیج، خودرویی که قرار بود این محموله مواد مخدر را تحویل بگیرد شناسایی و نفرات آن دستگیر شدند و بعد از تحقیقات اولیه ارتباط بین این دو خودرو مسجل و گزارش آن تهیه و تنظیم شد.

پس از بازجویی و تحقیقات اولیه توسط عوامل حفاظت و اطلاعات، متهمین در ساعت 2 بامداد تحویل عوامل کلانتری 134 شهرک قدس داده شدند تا پرونده آنها تشکیل و تحویل به مراجع  قضایی داده شود.

بعد از تحقیقات اولیه، مشخص شد که این تیم یکی از بزرگترین مزرعه‌های کاشت خشخاش و ماریجوانا را در غرب کشور داشته و در مقاطع منظم، این مواد مخدر را در تهران به دست نفرات اصلی و صاحب مزرعه رسانده تا بعد از فروش به فروشندگان و توزیع‌کنندگان منطقه‌ای و محلی در تهران در نهایت این مواد مخدر به دست مصرف‌کنندگان برسد./ تسنیم

حجم ویدیو: 4.59M | مدت زمان ویدیو: 00:00:30 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها