تورنمنت کشتی آزاد زاگرب

«آذرپیرا» با شکست اسنایدر به مدال طلا رسید

کد خبر: 1268017

امیرعلی آذرپیرا در فینال وزن ۹۷ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جام اوپن زاگرب (رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی) مقابل کایل اسنایدر با نتیجه ۶ بر ۳ به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت.

«آذرپیرا» با شکست اسنایدر به مدال طلا رسید

امیرعلی آذرپیرا با شکست کایل اسنایدر آمریکایی مدال طلای وزن ۹۷ کیلوگرم تورنمنت اوپن زاگرب را از آن خود کرد.

بعد از آنکه کامران قاسم‌پور با شکست حریف ترک خود صاحب نشان برنز وزن 97 کیلوگرم تورنمنت رنکینگ‌دار زاگرب شد، امیرعلی آذرپیرا برای کسب نشان طلا مقابل کایل اسنایدر آمریکایی قرار گرفت.

اسنایدر سه امتیاز از آذرپیرا گرفت اما قهرمان امیدهای جهان در اولین زیرگیری خود موفق به خاک کردن حریف شده و نتیجه را 3-2 کرد. خروچ پای اسنایدر از تشک و درخواست چلنج آمریکایی‌ها، نتیجه را 4-3 به سود آذرپیرا کرد و او در ادامه نیز حریفش را خاک کرد تا کشتی را 6-3 به سود خود تمام کند.

آذرپیرا با این پیروزی صاحب نشان طلای وزن 97 کیلوگرم شد.

پیش از این تیم ایران با رحمان عموزاد و حسین ابوذری دو نشان نقره اوزان 65 و 74 کیلوگرم و با عباس ابراهیم‌زاده یک مدال برنز در 65 کیلوگرم روز اول مسابقات شده بود و امشب نیز تا اینجای کار، محمد نخودی ایران را صاحب نشان طلای 79 کیلوگرم کرده و کامران قاسم‌پور نیز به مدال برنز وزن 79 کیلوگرم رسیده است./تسنیم

«کامران قاسم‌پور» به مدال برنز رسید

کامران قاسم‌پور در دیدار رده بندی  وزن ۹۷ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جام اوپن زاگرب (رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی) مقابل یایلاچی از ترکیه با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی رسید و به مدال برنز دست یافت.

حجم ویدیو: 9.17M | مدت زمان ویدیو: 00:01:49 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها