دستور مهم وزیر کشور درباره تعطیلی مدارس

کد خبر: 1268738

احمد وحیدی، وزیر کشور:مدارس نباید به هیچ وجه تعطیل شود. در قضیه کرونا از تعطیلی مدارس به شدت ضربه خوردیم. مدارس باید آخرین جایی باشد که تعطیل می‌شود.

دستور مهم وزیر کشور درباره تعطیلی مدارس

 احمد وحیدی در همایش ملی تقدیر از شوراهای آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: ما با ضعف‌هایی به خصوص در بحث آسیب‌های اجتماعی مواجه هستیم و انسانها واقعا با همه وجود ناراحت می‌شوند که خدایی ناکرده یک آسیب اجتماعی در مدرسه‌ای باشد تا این جوانان و کودکان از گل نازک‌تر ما خدای ناکرده مورد تهاجم بدطینتان و خبیثان از بیرون قرار گیرند و دچار آسیب شوند.

وی با بیان اینکه این پدیده واقعا بسیار رنج آور است ولو بسیار کم و من معتقدم یکی هم زیاد است، اظهار کرد: ما باید برای این مسئله کمک و کار کنیم و به همین دلیل همان طرحی که دکتر صحرایی وزیر آموزش و پرورش بیان کردند ما طرح «نماد» که در  وزارت آموزش راه افتاده را کاملا طرح خوبی می دانیم و ان‌شاء الله این طرح را هر چه باید بیشتر تقویب کرد و کمک کرد تا به طور همه جانبه و واقعی طرح گسترده شود.

وزیر کشور تاکید کرد: البته اصل این است که آسیبی نباشد اما حالا که متأسفانه به طور واقعی وجود دارد باید به موقع علاج کرد و نباید به راحتی از کنارش گذشت چراکه مسئله بسیار مهمی است.

ایسنا

حجم ویدیو: 6.77M | مدت زمان ویدیو: 00:01:18 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها