بازتاب گسترده حمله موشکی سپاه به مقرهای رژیم صهیونیستی در رسانه های این رژیم

کد خبر: 1268884

شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی اعلام کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اقدامی کم سابقه مقرهای جاسوسی را در کردستان عراق با موشک های بالستیک هدف قرار داده است.

بازتاب گسترده حمله موشکی سپاه به مقرهای رژیم صهیونیستی در رسانه های این رژیم

علاوه بر رسانه های عربی و انگلیسی زبان، رسانه های عبری زبان نیز به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران علیه مواضع تروریست ها و عناصر موساد واکنش نشان دادند.

به گزارش المیادین، رسانه های عبری زبان به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران علیه مواضع عناصر موساد و تروریست ها در اربیل عراق و سوریه واکنش نشان دادند.

عملیات موشکی بامداد امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انهدام مراکز مربوط به سازمان جاسوسی موساد در اربیل و همچنین مقر تروریست‌های داعش در سوریه با واکنش رسانه‌های خبری مواجه شده و آنها از لحظات اولیه انفجار و صدور بیانیه‌های سه گانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انتشار گسترده این اخبار را در اولویت خود قرار دادند.

در این میان رسانه های صهیونیستی نیز گزارش داده اند: موشک های بالستیکی که ایران به سمت شمال غرب سوریه شلیک کرده است مسافتی هزار و ۲۳۰ کیلومتری را درنوردیدند.

این رسانه ها اضافه کردند: این نخستین باری است که ایران موشک های عملیاتی خود را تا این مسافت شلیک می کند.

پیشتر نیز رسانه های عربی و انگلیسی زبان با پوشش گسترده این خبر به آن واکنش نشان دادند. شبکه خبری الجزیره از حمله موشکی سپاه به مقر تروریستها در سوریه و عراق خبر داده و نوشت که بر اساس بیانیه صادر شده از سوی ایران، این حمله تجمع تروریست‌ها را با موشک‌های بالستیک هدف قرار داد./ مهر

حجم ویدیو: 745.87K | مدت زمان ویدیو: 00:00:28 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها