بایدن: من قاطی کردم

کد خبر: 1269593

بایدن چند ثانیه بعد حرف خود را اصلاح کرد و گفت که او نمی‌تواند اینجا باشد. این حرف من درست نیست من قاطی کردم او الان در واشنگتن دی سی است.

بایدن: من قاطی کردم

در شرایطی که نگرانی‌ها در میان رای دهنگان آمریکایی درباره سلامت جسمی و ذهنی رئیس‌جمهور این کشور ادامه دارد، جو بایدن روز پنجشنبه در کارولینای شمالی یک گاف خبرساز داد.

 در شرایطی که نظرسنجی‌ها در آمریکا از نگرانی اکثریت رای‌دهندگان درباره وضعیت ذهنی و جسمی بایدن حکایت دارد، رئیس‌جمهور این کشور در  ایالت کارولینای شمالی به دادن گاف درباره «دبورا راس» عضو دموکرات مجلس نمایندگان اذعان کرد و گفت که «من قاطی کردم».

رئیس‌جمهور ۸۱ ساله آمریکا طی سخنرانی در شهر «رالی» مرکز این ایالت تصریح کرد: «دبورا کجاست؟ من همین چند لحظه قبل با او عکس گرفتم و شاید به خاطر همین است که او اینجا را ترک کرد».

بایدن چند ثانیه بعد حرف خود را اصلاح کرد و گفت که «او نمی‌تواند اینجا باشد. این حرف من درست نیست من قاطی کردم او الان در واشنگتن دی سی است».

به نوشته «نیویورک دیلی پست»، نظرسنجی‌ها در آمریکا از «نگرانی بزرگ» در این کشور درباره وضعیت سلامت ذهنی بایدن حکایت دارد.

در نظرسنجی ماه نوامبر روزنامه نیویورک تایمز، ۷۱ درصد از رای دهندگان در ایالت‌های کلیدی آمریکا اعلام کردند که بایدن برای اینکه بخواهد یک رئیس‌جمهور کارآمد باشد «بیش از حد مُسن» است.

به گزارش رسانه‌های آمریکایی، رئیس‌جمهور دموکرات این کشور یک گاف دیگر هم داد و به جای آنکه آمریکا را «کشور بزرگ» بخواند، آن را یک «شرکت بزرگ» خواند.

 

حجم ویدیو: 589.90K | مدت زمان ویدیو: 00:00:24 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها