تصاویری از واژگونی مرگبار اتوبوس در محور سمنان | ۲ فوتی و ۲۵ مصدوم

کد خبر: 1270596

واژگونی اتوبوس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان در مسیر سمنان به مهدی‌شهر منجر به کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن ۲۷ نفر دیگر از سرنشینان این اتوبوس شد.

تصاویری از واژگونی مرگبار اتوبوس در محور سمنان | ۲ فوتی و ۲۵ مصدوم

این اتوبوس از مبدأ سمنان به مقصد یکی از شرکت‌های تولیدی کفش و پوتین در شهر مهدی‌شهر در حرکت بود که در این مسیر واژگون شد.

شهردار سمنان در دقایق اولیه حادثه در محل واژگونی اتوبوس حاضر شده است.

با اعلام شهرداری سمنان، این اتوبوس به علت لغزندگی جاده، در 10 کیلومتری محور سمنان به مهدی‌شهر واژگون شد.

تصاویری از واژگونی اتوبوس 2

آن گونه که شهردار سمنان اعلام کرده است؛ این حادثه تاکنون یک فوتی و 27 نفر  مصدوم بر جا گذاشته است.

 کشته‌های حادثه واژگونی اتوبوس حامل کارگران به ۲ نفر رسید/

با گذشت بیش از دو ساعت از حادثه واژگونی اتوبوس شهرداری سمنان در مسیر سمنان مهدی‌شهر، تعداد کشته‌های این حادثه به دو نفر افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، واژگونی اتوبوس حامل کارگران یک واحد صنعتی در جاده سمنان _ مهدی‌شهر تا کنون 2 کشته و 26 مصدوم بر جای گذاشت.

سرهنگ موسی بزرگی رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به زمان و مکان دقیق این حادثه تلخ گفت: این حادثه ساعت 5 و 55 دقیقه بامداد امروز در کیلومتر 5 محور سمنان-مهدی‌شهر رخ داده است.

وی تخطی از سرعت مطمئنه، لغزندگی جاده و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه را علت این حادثه اعلام کرد.

آن گونه که خبرنگار تسنیم گزارش کرده است؛ مجروحان این حادثه به بیمارستان کوثر سمنان اعزام شده‌اند و هم‌اکنون در این بیمارستان بستری هستند.

مجتبی اقوامی‌پناه فرماندار مهدی‌شهر با بیان اینکه این اتوبوس حامل کارگران شرکت تولید کفش و پوتین در شهر مهدی‌شهر بوده است افزود: حال یکی از مصدومان وخیم اعلام شده است.

به گزارش تسنیم، این اتوبوس متعلق به سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان بود که کار حمل‌ونقل کارگران این واحد تولیدی را بر عهده داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها