ستاد امنیت انتخابات تشکیل شد

کد خبر: 1271665

رئیس ستاد انتخابات کشور از تشکیل ستاد امنیت انتخابات خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام شده که امنیت انتخابات در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با کمک مردم تأمین شود.

ستاد امنیت انتخابات تشکیل شد

«سید محمدتقی شاهچراغی» در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت ایرنا، با اشاره به ۴ مؤلفه مورد تأکید رهبری مبنی بر سلامت، مشارکت، امنیت و رقابت در انتخابات، گفت: اساساً همه اقدامات ما در ستاد انتخابات کشور، بر اساس راهبردهای مقام معظم رهبری شکل گرفته است. آیین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌ها که باید برابر قانون توسط هیأت دولت و یا هیأت نظارت تهیه، تأیید و تصویب می‌شده و یا دستورالعمل‌های جاری، همه بر اساس 4 راهبرد رهبری است.

وی اضافه کرد: در حوزه امنیت، همه مجموعه‌ها و نهادهایی که درگیر موضوع امنیت هستند، از وزارت ارتباطات، مجموعه‌ها و نهادهای امنیتی و وزارت کشور، ماه‌هاست تلاش می‌کنند تا این انتخابات به بهترین شکل برگزار شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به فعالیت ستاد امنیت انتخابات تأکید کرد: امنیت هم در حوزه فیزیکی و هم رصد تلاش‌های دشمن برای برهم زدن امنیت روانی جامعه و امنیت انتخابات است. همچنین برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام شده که امنیت انتخابات در این دوره هم با کمک مردم تأمین شود؛ همانطور که در سنوات گذشته نیز مردم نقش کلیدی داشتند. اما تلاش داریم این نقش پررنگ‌تر شود.

% buffered

01:12

01:14

Download

شاهچراغی تأکید کرد: مردم هم در اجرا و هم ایجاد امنیت انتخابات سهیم هستند. مرزبانان و به تعبیری مردمی که در مرز زندگی می‌کنند، صاحب نقش هستند و اساساً امنیت به واسطه حضور مردم در صحنه است.

به گزارش ایرنا، رئیس ستاد انتخابات و معاون سیاسی وزیر کشور امروز(دوشنبه) از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید در گفت‌وگوی تفصیلی به سوال خبرنگار ایرنا، درباره آخرین اقدامات و تحرکات وزارت کشور و ستاد انتخابات در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری پاسخ داد./ایرنا

حجم ویدیو: 14.99M | مدت زمان ویدیو: 00:01:14 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد