کدام چهره‌ها، کوروش کمپانی را تبلیغ کردند؟

کد خبر: 1275142

پول تبلیغات کوروش کمپانی را به مردم برگردانید

کدام چهره‌ها، کوروش کمپانی را تبلیغ کردند؟

این کمترین کار ممکن است!

سلبریتی‌های متعددی برا شرکت کلاهبردار کوروش کمپانی تبلیغ کردند؛ شرکتی که یک دو دوتا چهارتای اولیه اقتصادی هم نشان می‌داد که نباید به سادگی فریبش را خورد، چه رسد به اینکه در پروژه‌ تبلیغاتش هم مشارکت کنیم.

همچنانکه نباید قضاوت‌های سیاسی سلبریتی‌ها را مبنای داوری قرار داد، تبلیغات اقتصادی اش را هم قاعدتاً نباید چشم و گوش بسته قبول کرد. اساساً سلبریتی یا چهره‌ها شانی در حوزه‌ی خودشان دارند و تسری و تعمیم دادن آن شان به حوزه‌های دیگر، بی‌جهت و نسنجیده است.

برخی از آنها که برای کوروش کمپانی تبلیغ کردند در این کلیپ نشان داده می‌شود برخی دیگر هم مثل الهام حمیدی و محسن افشانی و الهام پاوه نژاد و هادی ساعی و مریم مومن و یوسف صیادی و رضا شفیعی جم و ... هم در این کلیپ نیستند.

بعضی‌شان اعلام کرد‌ه‌اند که فریب خورده‌اند؛ منتها حتما بابت این فریب خوردن و در راستای فریب مردم قرار گرفتن پولی هم لابد دریافت کرده‌اند.

بازگرداندن حداقل همان پول یا انتفاعی که بابت تبلیغ کوروش کمپانی دریافت کرده اند کمترین کاری است که می‌توانند این چهره ها انجام دهند. وگرنه این اظهار پشیمانی هم مثل اصل همان تبلیغشان پوچ خواهد بود./تسنیم

 

حجم ویدیو: 1.49M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها