تصویری از حادثه وحشتناک در جاده چالوس | سقوط سنگ روی یک خودرو با یک مصدوم

کد خبر: 1275229

طی چند روز اخیر به دلیل بارش برف و باران در محور استان البرز جاده چالوس و گردنه های آن از نقاط پرمخاطره و حساس در کشور است که احتمال ریزش و سقوط سنگ های بزرگ به جاده ممکن است که چه بسا این اتفاق افتاده است.

تصویری  از حادثه وحشتناک در جاده چالوس | سقوط سنگ روی یک خودرو با یک مصدوم

به گزارش همشهری آنلاین،به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیرهای رفت و برگشت برقرار است و محورهای هراز و چالوس دارای بارش برف و باران و سایر محورهای شمالی دارای بارش باران هستند.

سقوط سنگ

سقوط سنگ در محور کندوان حادثه آفرید

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت: سقوط سنگ بر روی خودرو سواری در جاده کندوان یک مصدوم داشت.

به گزارش ایرنا، مهدی صفایی افزود : این حادثه حوالی ساعت ۱۱ امروز در محدوده هزارچم رخ داد که بر اثر سقوط سنگ از بالادست به روی خودرو سواری، یک نفر از سرنشینان این خودرو به شدت مصدوم و برای مداوا از سوی امدادگران به مراکز درمانی شهرستان چالوس انتقال داده شد.

وی بیان کرد: سقوط سنگ خسارت زیادی هم به خودرو وارد کرد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس با اشاره به بارندگی، ریزش برف خفیف و مه آلود بودن مسیر به کاربران جاده ای توصیه کرد افزون بر به همراه داشتن تجهیزات زمستانی مانند زنجیر چرخ، سوخت کافی، اطمینان از سلامت خودرو و رعایت حدفاصله با خودروی جلویی از هر گونه توقف در حاشیه جاده به ویژه نقاط صخره ای دوری کنند.

هواشناسی مازندران در ۲۴ ساعت گذشته هشدار داد که به علت نفوذ سامانه سرد بارشی همراه با برف و کولاک در ارتفاعات و بارندگی در نقاط جلگه ای و ساحلی، احتمال وقوع سیل در مازندران محتمل است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هم روز گذشته در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : باتوجه به گرمای یک هفته ای در مازندران، احتمال ذوب شدن برف ها و سقوط سنگ از ارتفاعات به روی خودروها در گذرگاه کندوان وجود دارد.

جاده چالوس - کرج حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر از طول این مسیر مربوط به حوزه جغرافیایی چالوس محدوده کندوان و بقیه هم جزو استان البرز است.

برابر آمار روزانه در نیمه دوم سال دست کم ۲۵ هزار خودرو در این محور تردد دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها