آخرین برنامه ها و مصوبات از زبان سخنگوی دولت

کد خبر: 1276246
آخرین برنامه ها و مصوبات از زبان سخنگوی دولت

سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیات دولت:در جلسه امروز دولت به منظور تقویت تولید انرژی برق منابع مالی و روش‌های تسویه بدهی برای بخشی از شرکت‌هایی که دولت برای پرداخت تأمین برق به آن‌ها بدهی داشت، پیش‌بینی شد و تسویه صورت می‌گیرد.

همچنین درباره راه‌آهن رشت-آستارا که بخشی از مسیر راه تجاری شمال-جنوب بوده، با مصوبه امروز دولت روش تأمین مالی این طرح مشخص شد و به تصویب رسید.

 برای تسهیل تامین مالی تولید و حمایت از بخش خصوصی و تقویت تامین مالی زنجیره برای هدایت نقدینگی به سمت تولید آیین نامه ای به تصویب رسید که به دستگاه های اجرایی اجازه می دهد اوراق گام را به عنوان تسویه مطالباتش از اشخاص حقیقی و حقوقی بپذیرند که سه ماه فرصت تسویه دارد به عنوان تسویه بدهی به دستگاه های اجرایی این توان افزایی در اوراق گام ایجاد می کند که امکان استفاده بیشتر و مناسب تری را برای کسانی که این اوراق را در اختیار دارند فراهم می کند.

دولت سیزدهم در راستای تقویت منابع مالی برای اجرای طرح های حفاظت از محیط زیست با اصلاح آیین نامه بهینه سازی مصرف انرژی مقرر کرد تا صندوق ملی محیط زیست اجازه پیدا کند برای اجرای طرح های محیط زیست مصوب صندوق اجازه استفاده از منابع حساب بهینه سازی مصرف انرژی را داشته باشد.

 

حجم ویدیو: 2.97M | مدت زمان ویدیو: 00:02:31 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها