گزارش اقدامات دولت در سیل سیستان و بلوچستان

کد خبر: 1278962

امدادرسانی به سیل سیستان و بلوچستان با محوریت وزیر کشور و دستگاه‌های امدادرسانی از لحظات اولیه شروع شده است و این امدادرسانی ادامه دارد.با توجه به اینکه در روزهای آینده در این نواحی بارش وجود دارد به همه دستگاه ها اعلام آمادگی شده است.

 گزارش اقدامات دولت در سیل سیستان و بلوچستان

رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت توضیحاتی درباره اقدامات دولت در سیل استان سیستان و بلوچستان ارایه داد.

 «سپهر خلجی» رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت، امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به امدادرسانی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: امدادرسانی با محوریت وزارت کشور و هلال احمر از لحظات اولیه شروع شده است و با اینکه وزارت کشور درگیر مساله انتخابات بود اما کار با بسیج همه دستگاه‌ها از جمله وزارت راه و نیرو دنبال می‌شود؛ در عین حال وزیر کشور در منطقه حضور یافت.

وی ادامه داد: استاندار، هلال احمر و ستاد مدیریت بحران در منطقه حضور دارند؛ همه کارهای لازم انجام شده اما امدادرسانی ادامه دارد.

خلجی اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که ممکن است بارش‌هایی را داشته باشیم و اعلام آمادگی به دستگاه‌ها اعلام شده است؛ همه اقدامات لازم انجام شده و هر اقدامی لازم باشد، انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: در کنار خسارات سیل در سیستان و بلوچستان، سدهای این استان پُر شد.

خلجی با بیان اینکه مردم سیستان و بلوچستان رها نشده‌اند گفت: رییس‌جمهور این دولت از سفر خارجی بلافاصله به صحنه یک رویداد سیل و زلزله می‌رود. در مورد خوی، همان اول رییس‌جمهور به آنجا رفت؛ این حرف‌ها که مردم سیل‌زده رها شده‌اند، به دولت مردمی نمی‌چسبد.

 

 

 

 

حجم ویدیو: 25.71M | مدت زمان ویدیو: 00:02:50 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها