سارق بانک خیابان مولوی دستگیر شد

کد خبر: 1279016

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق مسلح بانک شهر خیابان مولوی خبر داد.

سارق بانک خیابان مولوی دستگیر شد

سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: در ساعت 11:30 مورخه دهم اسفندماه سال جاری طی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع سرقت مسلحانه از بانک شهر شعبه مولوی ، موضوع به کارآگاهان اداره یکم مبارزه با سرقت های مسلحانه ارجاع شد.

وی افزود: به دنبال اعلام خبر سرقت مسلحانه کارآگاهان اداره یکم راهی محل سرقت شدند که در بررسی های اولیه و میدانی مشخص شد مرد جوانی با سلاح کلت کمری وارد بانک شده و با تهدید اقدام به سرقت 29 میلیون تومان وجه نقد می نماید که در حین فراربه جهت ایجاد رعب و وحشت اقدام به تیراندازی هوایی می نماید و متواری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و کارآگاهی بلافاصله هویت سارق مسلح را شناسایی کردند و مشخص شد بهزاد حدوداً 37 یکی از مجرمین سابقه دار اداره یکم در گذشته بوده است.

ولیپور گودرزی بیان کرد: کارآگاهان در گام بعدی با جمع بندی اطلاعات بدست آمده و هماهنگی قضایی سارق مسلح جوان را طی یک عملیات پلیسی و ضربتی در محدوده میدان محمدیه در روز چهارشنبه پانزدهم اسفندماه دستگیر کردند.

وی گفت: در ادامه تحقیقات سارق مسلح ضمن اعتراف اولیه به سرقت اظهار داشت: اسلحه در اختیار یکی از دوستانم بنام مهرداد می باشد که بلافاصله وی دستگیر و اسلحه به همراه 17 فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

سردار علی ولیپور گودرزی در پایان گفت: متهمان ضمن اعتراف به بزه انتسابی با صدور قرار قانونی جهت سیرمراحل تحقیقات پلیسی در اختیار کارآگاهان اداره یکم قرار گرفتند./تسنیم

 

حجم ویدیو: 10.13M | مدت زمان ویدیو: 00:01:49 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها