وداع باشکوه اسلامشهری‌ها با پیکر شهید امان‌اللهی

کد خبر: 1283466

وداع باشکوه اسلامشهری‌ها با پیکر شهید امان‌اللهی

وداع باشکوه اسلامشهری‌ها با پیکر شهید امان‌اللهی

پیکر مطهر شهید حسین امان الهی فرزند برومند شهرستان اسلامشهر با دستان مردم شهید پرور این شهرستان تشییع شد.

امام جمعه شهرستان اسلامشهر در مراسم تشییع این شهید بزرگوار بیان کرد: امیر المومنین (ع) درس استقامت، مبارزه و جهاد در مقابل دشمنان را به فرزندان خود آموخته است؛ به طوری که امروز فرزندان حضرت در سوریه، عراق و غزه از خودشان استقامت نشان داده و صحنه را خالی نمی‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر برقراری در این خصوص اظهار کرد: جمهوری اسلامی یک برنامه راهبردی برای نابودی رژیم صهیونیستی دارد. همان گونه امام خمینی (ره) فرمودند اسرائیل یک غده سرطانی است و این غده باید از صفحه روزگار محو شود. خون های مطهر شهدا این غده چرکین را از منطقه و صفحه روزگار محو خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: در مقابل برنامه راهبردی جمهوری اسلامی برای محو این رژیم، آنها دست به انجام یک عملیات نظامی زدند تا به خیال خودشان جمهوری اسلامی را به انزوا بکشانند اما جمهوری اسلامی که در عرصه بین الملل محبوب بود  دوباره محبوب تر شد زیرا مشخص شد که دشمنانش هیچ قوانین بین المللی را رعایت نمی‌کنند. قطعا رژیم منحوس صهیونیستی به برکت خون شهدا سیلی سخت و محکمی خواهد خورد.

امام جمعه این شهرستان با اشاره به نابودی رژیم اسرائیل گفت: اسرائیل نابود خواهد شد زیرا این وعده حق خداوند است. قطعا پرچم مقاومت در همه قله های جهان به اهتزار درخواهد آمد و باطل از بین خواهد رفت. صهیونیستی ها فکر می‌کنند با شهادت چند تن از عزیزانمان ما را نابود خواهند کرد اما نمی‌دانند که امثال زاهدی ها همیشه به دنبال شهادت بوده اند و از امیرالمومنین (ع) شهادت خود را درخواست می‌کردند.

حجت الاسلام برقراری در پایان سخنان خود از همه آحاد ملت خواست که روز جمعه به صورت گسترده در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس شرکت کنند و روزی ماندگار را رقم بزنند.

حسین امان الهی از مستشاران نظامی بود که در کشور سوریه خدمت می‌کرد. وی در حمله موشکی و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق به همراه جمعی از هم رزمانش همزمان با روز شهادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) به شهادت رسید و دعوت حق را لبیک گفت.

پیکر مطهر این شهید بزرگوار پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ با دستان پر مهر همشهری های خود تشییع شد.

حجم ویدیو: 2.80M | مدت زمان ویدیو: 00:01:12 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها