تشییع پیکر شهید مدافع امنیت، جواد جهان بیگی در گلستان

کد خبر: 1283858

مراسم تشییع پیکر شهید «جواد جهان‌بیکی» از شهدای مرزبانی در حادثه تروریستی ۱۶ فروردین «چابهار» با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان در شهرستان کلاله برگزار شد.

 تشییع پیکر شهید مدافع امنیت، جواد جهان بیگی در گلستان

پیکر مطهر شهید «جواد جهان بیکی» صبح امروز یکشنبه ۱۹ فروردین بر روی دستان مردم ولایتمدار و شهیدپرور زادگاهش شهرستان کلاله استان گلستان تشییع و در آرامستان این شهر به خاک سپرده شد.

مراسم استقبال و وداع با پیکر شهید «جواد جهان‌بیکی» از شهدای مرزبانی در حادثه تروریستی ۱۶ فروردین «چابهار» در زادگاهش و با حضور اعضای خانواده، بستگان، جمع زیادی از مردم و مسئولان شب گذشته در مسجد علی بن ابیطالب (ع) شهرک میلاد روستای کوسه شهرستان کلاله درشرق استان گلستان برگزار شد.

 در این مراسم که قرائت قرآن و مداحی از مهمترین بخش‌های آن بود، جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی استان گلستان و شهرستان کلاله و دوستان و آشنایان شهید جهان بیکی حضور داشتند.

 صبح و ظهر روز گذشته نیز مراسم استقبال و وداع با پیکر شهید جهانی بیکی ابتدا در ستاد انتظامی استان گلستان و سپس در ستاد انتظامی شهرستان کلاله برگزار شد.

شهید «جواد جهان‌بیکی» دومین شهید مرزبانی کشور از استان گلستان در سال جدید است و از این شهید والامقام ۲ فرزند پسر ۱۸ ماهه و چهار ماهه به یادگار مانده است.

پیش از این در ۶ فروردین ماه امسال نیز سرهنگ شهید «محمدمهدی نجاتی‌نیا» از گلستان در درگیری با اشرار در شهرستان میرجاوه به شهادت رسیده بود.

ایسنا

حجم ویدیو: 1.94M | مدت زمان ویدیو: 00:00:52 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها